Baza gier

Wylosuj grę

Super Dragon Ball Heroes: World Mission

Logiczne

Gra karciana wykorzystująca bohaterów znanych z mangi i anime Dragon Ball autorstwa Akiry Toriyamy. Produkcja posiada widowiskową oprawę graficzną wykonaną z wykorzystaniem techniki cel-shadingu. Za jej stworzenie odpowiada firma Bandai Namco Entertainment. Rozgrywka w Super Dragon Ball Heroes: World Mission polega na toczeniu pojedynków i nie odbiega drastycznie od tego co znamy z innych gier należących do tego gatunku. Przed każdym starciem wybieramy grupę siedmiu postaci, które wezmą udział w walce. W czasie samego meczu „wystawiamy” swoich bohaterów na arenie, a następnie decydujemy o taktyce oraz wykorzystywanych zdolnościach. Repertuar naszego wojownika jest uzależniony od posiadanych kart – decydują one o atakach specjalnych, specjalnych formach (transformacjach – np. Super Saiyan) czy wyposażeniu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Squishies

Logiczne

Squishies to kolorowa platformowa gra logiczna dedykowana urządzeniom wirtualnej rzeczywistości. Zadaniem gracza jest pomoc tytułowym istotom w znalezieniu drogi do domu. Za produkcję odpowiada studio Brainseed Factory.

Ocena: Brak Zobacz grę

Swap This!

Logiczne

Gra logiczna typu połącz trzy elementy", w której łączymy ze sobą kostki lodu z zamrożonymi kolorowymi zwierzakami. Swap This! oferuje cztery tryby rozgrywki, a także pełne wsparcie dla sterowania przy pomocy ekranu dotykowego."

Ocena: Brak Zobacz grę

Scribblenauts Mega Pack

Logiczne

Kompilacja dwóch gier z serii Scribblenauts, czyli Scribblenauts Unlimited oraz Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure, które wzbogacono o dodatkowe elementy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Star Trek Adversaries

Logiczne

Cyfrowa gra karciana w modelu free-to-play, która bazuje na słynnym, znanym z seriali telewizyjnych, filmów i gier uniwersum Star Trek. Za stworzenie Star Trek Adversaries odpowiada studio Puppet Master Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

Scalak

Logiczne

Polska gra logiczna, w której naszym zadaniem jest wypełnianie trójwymiarowych figur rozmaitymi kształtami. Scalak okraszono minimalistyczną grafiką, a jej dopełnieniem jest relaksująca warstwa dźwiękowa.

Ocena: Brak Zobacz grę

Scribblenauts Showdown

Logiczne

Scribblenauts Showdown jest szóstą częścią docenianej zarówno przez graczy, jak i branżowe media serii przygodowych gier logicznych. Produkcję wyróżnia duża swoboda działania. Za stworzenie tego tytułu odpowiada studio 5th Cell, zaś jego wydaniem zajął się koncen Warner Bross.

Ocena: Brak Zobacz grę

Swim Out

Logiczne

Gra logiczna, w której wcielamy się w pływaka próbującego dostać się z jednego końca basenu na drugi. Wykonanie zadania komplikuje fakt, że nasz podopieczny nie może przeciąć drogi pozostałym osobom zażywającym kąpieli.

Ocena: Brak Zobacz grę

Statik

Logiczne

Opracowana przez ekipę Tarsier Studios gra logiczna wykorzystująca gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Akcja gry Statik przenosi nas do tajemniczego laboratorium, w którym prowadzone są eksperymenty mające na celu poznanie możliwości ludzkiego mózgu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Snipperclips: Cut It Out, Together

Logiczne

Oryginalna gra logiczna, opracowana przez firmę Nintendo specjalnie na potrzeby nowej konsoli – Switch.

Ocena: Brak Zobacz grę

She Remembered Caterpillars

Logiczne

Opracowana przez ekipę niemieckiego studia jumpsuit entertainment dwuwymiarowa gra logiczna z widokiem izometrycznym. W She Remembered Caterpillars przenosimy się do dziwacznego świata, w którym musimy odnaleźć zaginionego ojca.

Ocena: Brak Zobacz grę

SHENZHEN I/O

Logiczne

Skomplikowana gra logiczna, w której projektujemy i testujemy układy elektroniczne.

Ocena: Brak Zobacz grę

Slayaway Camp

Logiczne

Slayaway Camp to wyprodukowana przez niezależny zespół Blue Wizard Digital nietypowa turowa gra logiczna, wzorowana na filmowych horrorach z lat 80. ubiegłego wieku, a jednocześnie naśmiewająca się z ich oklepanych schematów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Save Jesus

Logiczne

Przygotowana przez niewielkie studio Almighty Games prosta, dwuwymiarowa gra logiczna, która choć wykorzystuje postać Jezusa, opowiada zupełnie fantastyczną historię.

Ocena: Brak Zobacz grę

Soul Axiom

Logiczne

Przygotowana przez studio Wales Interactive pierwszoosobowa gra logiczno-przygodowa, będąca duchową kontynuacją produkcji o nazwie Master Reboot.

Ocena: Brak Zobacz grę

Spellweaver

Logiczne

Przygotowana przez niezależne bułgarskie studio Dream Reactor klasyczna gra karciana w realiach fantasy, w której naprzeciw siebie stają siły Dobra i Zła, podzielone na sześć zróżnicowanych frakcji.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry