Baza gier

Wylosuj grę

Dr Kawashima's Brain Training for Nintendo Switch

Logiczne

Gra logiczna, w której stawiamy czoła rozmaitym wyzwaniom intelektualnym. Oprócz szeregu różnorodnych minigier, Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch oferuje między innymi możliwość przetestowania sprawności naszego mózgu poprzez specjalne ćwiczenia. Na Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch składa się szereg minigier zmuszających do wysiłku nasze szare komórki. Znajdziemy tu między innymi zabawy w rozwiązywanie równań matematycznych na czas (Calculations, Finger Calculations), klasyczne Sudoku, łamigłówkę polegającą na tworzeniu słów z otrzymanych liter (Word Scramble), a także wyzwania sprawdzające naszą pamięć. Poza tym dzięki tak zwanemu Brain Age Score możemy przetestować sprawność swoich mózgów, rozwiązując ćwiczenia sprawdzające naszą pamięć krótkotrwałą oraz zdolność do przyswajania nowych informacji.

Ocena: Brak Zobacz grę

DERU: The Art of Cooperation

Logiczne

Unikalna dwuwymiarowa kooperacyjna gra logiczno-zręcznościowa przygotowana z myślą o dwóch graczach. Każdy z uczestników zabawy kontroluje niewielką figurę geometryczną, która musi dotrzeć do wyznaczonego celu, na ich drodze stoją jednak śmiercionośne promienie energii.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dude, Stop

Logiczne

Oryginalna i zabawna gra logiczna, w której zadaniem gracza jest rozwiązywanie nieskomplikowanych zagadek. Można również ignorować polecenia - co nie umyka uwadze narratora, który komentuje rozgrywkę. Dude, Stop jest dziełem studia Team HalfBeard.

Ocena: Brak Zobacz grę

Death Coming

Logiczne

Nietypowa gra logiczna, w której wcielamy się w Kosiarza – agenta Śmierci. Naszym zadaniem jest zabijanie ludzi na wszelkie możliwe sposoby.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dragon Quest Rivals

Logiczne

Gra karciana opracowana przez firmę Square-Enix, której akcję osadzono w fantastycznym uniwersum wykreowanym na potrzeby serii Dragon Quest.

Ocena: Brak Zobacz grę

Death Squared

Logiczne

Sieciowa gra logiczna, nastawiona na ścisłą współpracę pomiędzy uczestnikami zabawy, przygotowana przez australijskie SMG Studio.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dragon Front

Logiczne

Opracowana przez studio High Voltage Software kolekcjonerska gra karciana, łącząca tradycyjne klimaty fantasy z estetyką dieselpunka. Gra Dragon Front pozbawiona jest warstwy fabularnej, a rozgrywka koncentruje się tu przede wszystkim na toczeniu kolejnych pojedynków.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dreamals: Dream Quest

Logiczne

Kontynuacja wydanej w 2015 roku gry Dreamals, która, podobnie jak poprzedniczka, łączy elementy platformówki i gry logicznej. W nowej produkcji studia XINESS Games gracze przejmują kontrolę nad grupą zwierząt — każde z nich potrafi poruszać się wyłącznie w jednym kierunku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Disney Art Academy

Logiczne

Kolejna aplikacja z zapoczątkowanej na konsolce Nintendo 3DS serii Art Academy, będącej cyklem gier edukacyjnych, starających się nauczyć nas rysowania.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dreamals

Logiczne

Dwuwymiarowa produkcja łącząca elementy platformówki i gry logicznej, stworzona przez zespół XINESS Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

Divide by Sheep

Logiczne

Oryginalna gra logiczno-zręcznościowa, przyprawiona odrobiną matematyki i czarnego humoru, stworzona przez duet deweloperów z Rosji. Zadaniem gracza jest ratowanie stad owiec przed powodzią, którą sprowadza na nie Ponury Żniwiarz.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dead Man's Draw

Logiczne

Hazardowa gra karciana, utrzymana w pirackiej stylistyce. Celem rozgrywki jest dobieranie kart z talii, by uzyskać wyższy wynik punktowego od przeciwnika. Oprócz kart tradycyjnych istnieją również karty specjalne, które potrafią odwrócić przebieg niejednego pojedynku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dr. Luigi

Logiczne

Gra logiczna będąca klonem Tetrisa. Gracze wcielają się w doktora Luigiego, brata Mario, który walczy z wirusami za pomocą lekarstw pod postacią tabletek. Tytuł posiada kilka trybów rozgrywki oraz opcję zabawy dla dwóch osób, w trybie lokalnym jak i sieciowym.

Ocena: Brak Zobacz grę

Deep Fritz 14

Logiczne

Kolejna edycja najpopularniejszego programu szachowego na świecie – Fritz - autorstwa studia Chessbase. W tej odsłonie dodatkowo zoptymalizowano silnik gry, dzięki czemu tytuł wykorzystuje moc obliczeniową procesorów wielordzeniowych. Przemodelowaniu uległ również interfejs.

Ocena: Brak Zobacz grę

Doodle Kingdom

Logiczne

Kolejna odsłona popularnej serii gier logicznych firmy JoyBits, polegających na kreatywnym łączeniu różnorakich elementów, celem uzyskania zupełnie nowych przedmiotów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dungeon Hearts

Logiczne

Dungeon Hearts to wyprodukowana przez studio Cube Roots mieszanka gry logicznej wzorowanej na serii Bejeweled z silnymi elementami RPG. Walka odbywa się poprzez odpowiednie dopasowywania kryształów o tych samych kolorach.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry