Baza gier

Wylosuj grę

8bitMMO

Logiczne

Nietypowa gra MMO oferująca graczom duże możliwości w zakresie kreacji wirtualnego świata. Produkcja, nad którą niezależne studio Archive Entertainment pod kierunkiem Robby'ego Zinchaka pracowało ponad 12 lat, nie stawia przed graczem niemal żadnych granic.

Ocena: Brak Zobacz grę

2048

Logiczne

2048 należy do popularnego nurtu gier logicznych, których założeniem jest osiągnięcie tytułowej sumy za pomocą łączenia ze sobą identycznych liczb znajdujących się w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Produkcja ukazała się na PC i urządzeniach mobilnych.

Ocena: Brak Zobacz grę

7 Wonders: Ancient Alien Makeover

Logiczne

Piąta odsłona serii gier polegających na łączeniu takich samych elementów porozrzucanych po planszy i budowaniu z nich tytułowych cudów.

Ocena: Brak Zobacz grę

10000000

Logiczne

Gra niezależna łącząca mechanikę produkcji typu Bejeweled z eksploracją podziemi i rozwojem bohatera rodem z gatunku RPG. Główny bohater próbuje wydostać się z więzienia. W celu odzyskania wolności musi zdobyć tytułowe 10 milionów punktów.

Ocena: Brak Zobacz grę

50 Classic Games 3D

Logiczne

50 Classic Games 3D to kolekcja popularnych gier karcianych, planszowych, zręcznościowych i logicznych, które staraniem ekipy deweloperskiej studia Cerasus Media zaadoptowane zostały do technicznych możliwości konsoli Nintendo 3DS.

Ocena: Brak Zobacz grę

3SwitcheD

Logiczne

Prosta gra logiczno-zręcznościowa autorstwa polskiego studia Reality Pump. W przypadku tego tytułu autorzy serii Two Worlds oparli rozgrywkę na zasadach klasycznej gry w kulki. Rywalizację między graczami podsycają rankingi wyników prowadzone na oficjalnej stronie 3SwitcheD.

Ocena: Brak Zobacz grę

4 Elements HD

Logiczne

Prosta gra logiczna stanowiąca wariację na temat produkcji typu Bejeweled. Łączymy co najmniej trzy kryształy tego samego koloru, aby usunąć je z planszy.

Ocena: Brak Zobacz grę

1 vs. 100

Logiczne

1 vs. 100 to wirtualna wersja popularnego teleturnieju, emitowanego przez amerykańską stację NBC. Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z uczestników, dążąc do zdobycia głównej nagrody w wysokości miliona dolarów.

Ocena: Brak Zobacz grę

7 wonders of the Ancient World

Logiczne

7 wonders of the Ancient World to gra logiczna, traktująca o tytułowych siedmiu cudach świata. Pozawala ona przenieść się do starożytnego świata, którego ikony stanowią wiszące ogrody Semiramidy, świątynia Artemidy w Efezie, latarnia morska w Faros czy Kolos Rodyjski.

Ocena: Brak Zobacz grę

3D Mahjongg

Logiczne

3D Mahjongg to komputerowa adaptacja jednej z najstarszych gier logicznych świata przeniesiona w trzy wymiary. Zadaniem gracza jest szukanie identycznych klocków i usuwanie ich z ułożonej piramidki, według określonych reguł.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry