Baza gier

Wylosuj grę

Melbits World

Logiczne

Kolorowa gra logiczna wzbogacona o elementy zręcznościowe, w której przejmujemy kontrolę nad tytułowymi Melbitami – stworkami zamieszkującymi chmurę danych. W trakcie zabawy w Melbits World naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie Melbitów przez najeżone pułapkami poziomy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Might & Magic: Duel of Champions

Logiczne

Sieciowa gra karciana, której akcję osadzono w popularnym uniwersum fantasy znanym z serii gier cRPG i strategii turowych spod znaku Might & Magic.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mystery Castle

Logiczne

Przygotowana przez angielskie studio Runestone Games humorystyczna gra logiczna, będąca kompletną edycją produkcji, wydanej wcześniej w formie epizodycznej na urządzeniach mobilnych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mario and Donkey Kong: Minis on the Move + Mario vs. Donkey Kong: Minis March Again

Logiczne

Kolekcja gier Mario and Donkey Kong: Minis on the Move + Mario vs. Donkey Kong: Minis March Again W grach czeka na was ponad 280 poziomów pełnych zabawnych łamigłówek. W otoczeniu miniaturowego świata będziecie musieli sterować mechanicznymi grami Mario i z ich pomocą spełniać najróżniejsze zadania. Obie gry dodatkowo oferują możliwość tworzenia swoich własnych poziomów, którymi możecie sie podzielić z przyjaciółmi i w ten sposób rozwiązywać jeszcze więcej oryginalnych łamigłówek. Gry są cyfrowe, dlatego koniecznością jest pobranie ich na waszą konsolę 3DS za pośrednictwem oficjalnego eShopu. Kody do pobrania gier znajdują się wewnątrz opakowania.

Ocena: Brak Zobacz grę

Magic Duels: Origins

Logiczne

Adaptacja karcianki Magic Origins autorstwa Wizards of the Coast, opracowana przez zespół Stainless Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

Magnetic: Cage Closed

Logiczne

Pierwszoosobowa gra logiczna, opracowana przez niezależne szwedzkie studio Guru Games. Gracz wciela się w skazańca odbywającego wyrok w futurystycznym więzieniu noszącym miano Facility 7. Jak nietrudno się domyślić, zadaniem, jakie czeka na wykonanie, jest ucieczka.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mario vs. Donkey Kong: Tipping Stars

Logiczne

Dwuwymiarowa gra logiczna od Nintendo, wykorzystująca najsłynniejsze postaci z kultowych gier tejże firmy. W Mario vs.

Ocena: Brak Zobacz grę

Marble Duel

Logiczne

Gra logiczno-zręcznościowa od twórców Warhammer 40,000: Space Wolf. W produkcji trafiamy do fantastycznego świata, w którym musimy pokonać złą czarownicę. Tytuł jest wariacją na temat słynnej serii Zuma od firmy PopCap.

Ocena: Brak Zobacz grę

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers

Logiczne

Kolejna edycja jednej z najpopularniejszych adaptacji kultowej gry karcianej, rozwijanej przez studio Stainless Games we współpracy z wydawcą wersji papierowej, firmą Wizards of the Coast.

Ocena: Brak Zobacz grę

MouseCraft

Logiczne

Wyprodukowana przez rodzime studio Crunching Koalas, zabawna gra logiczno-zręcznościowa, łącząca w sobie elementy dwóch legendarnych tytułów: Tetrisa oraz Lemmingów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Monsters Ate My Birthday Cake

Logiczne

Monsters Ate My Birthday Cake to opracowana przez zespół SleepNinja Games gra logiczno-zręcznościowa. Zabawa polega głównie na eksplorowaniu pomysłowo zaprojektowanych map i pokonywaniu obecnych na niej przeszkód, co wymaga zarówno sprytu, jak i dobrego refleksu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Might & Magic: Duel of Champions - Forgotten Wars

Logiczne

Przygotowane przez firmę Ubisoft oficjalne rozszerzenie do sieciowej gry karcianej Might and Magic: Duel of Champions, wydane także na konsolach w formie samodzielnej produkcji, łączącej zawartość gry podstawowej oraz DLC.

Ocena: Brak Zobacz grę

Marvel Puzzle Quest: Dark Reign

Logiczne

Kolejna odsłona popularnej serii gier logicznych, tym razem stworzona na licencji firmy Marvel. W produkcji pojawiają się wszyscy najważniejsi superbohaterowie, w stylu Spider-Mana, Iron Mana czy też Thora.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ms. Germinator

Logiczne

Druga część serii dwuwymiarowych gier logicznych, w których gracze walczą z zarazkami, atakującymi spokojne przedmieścia. W trakcie rozgrywki niszczymy kolejne warstwy i grupy bakcyli, starając się połączyć ze sobą te posiadające identyczny kolor.

Ocena: Brak Zobacz grę

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers

Logiczne

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers to stworzona wspólnymi siłami studia Stainless Games oraz wydawnictwa Wizards of the Coast wirtualna karcianka, oparta na zasadach najpopularniejszej stołowej gry tego typu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Magrunner: Dark Pulse

Logiczne

Osadzona w stylistyce science fiction, nietypowa gra logiczna, zrealizowana w perspektywie pierwszoosobowej. Za jej powstanie odpowiada nowe studio 3 AM Games, utworzone przez znaną z cyklu przygodówek z Sherlockiem Holmesem firmę Frogwares.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry