Baza gier

Wylosuj grę

WarPath

XBOX

Akcji

Reprezentant pierwszoosobowych shooterów, osadzony w realiach S-F, stworzony przez studio developerskie Digital Extremes, odpowiedzialne m.in. za takie produkcje jak Pariah czy Dark Sector.

Ocena: Brak Zobacz grę

Winback 2: Project Poseidon

XBOX

Akcji

Winback 2: Project Poseidon jest grą akcji, nawiązującą klimatem do politycznych thrillerów. Tytuł został opracowany przez studio Cavia, odpowiedzialne także za pierwszą odsłonę gry, o nazwie Covert Operations.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Championship Poker 2: Featuring Howard Lederer

XBOX

Logiczne

World Championship Poker 2: Featuring Howard Lederer to pozycja, przeznaczona dla miłośników hazardu i firmowana nazwiskiem jednego z najlepszych pokerzystów na świecie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Without Warning

XBOX

Akcji

Debiutancki projekt brytyjskiej firmy CiRCLE Studios, zrealizowany na zamówienie koncernu Capcom.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Poker Tour

XBOX

Logiczne

World Poker Tour to rozbudowana wirtualna symulacja gry w pokera. Opisywany tytuł oparty jest na programie telewizyjnym The World Poker Tour, emitowanym przez zachodnią stację The Travel Channel.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wallace & Gromit: Curse of the Were-Rabbit

XBOX

Zręcznościowe

Fabuła gry Wallace i Gromit: Klątwa królika (tak ten tytuł brzmi u nas) jest wzorowana na obrazie kinowym o tym samym tytule. W rodzinnym mieście słynnego duetu – wynalazcy i jego psa wszyscy mieszkańcy są pochłonięci przygotowaniami do dorocznego konkursu warzywniczego.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Racing 2

XBOX

Wyścigi

Kontynuacja dobrze przyjętych przez graczy wyścigów samochodowych „Mercedes Benz: World Racing”. Tym razem możemy zasiąść za kierownicą pojazdów wchodzących w skład koncernu Volkswagen.

Ocena: Brak Zobacz grę

Worms 4: Totalna Rozwałka

XBOX

Strategiczne

Worms 4: Mayhem to kolejna odsłona popularnej serii traktującej o starciach uzbrojonych po zęby, inteligentnych, gadatliwych i przy tym niezwykle zabawnych tytułowych robaczków.

Ocena: Brak Zobacz grę

WWE WrestleMania 21

XBOX

Sportowe

Kolejna gra podejmująca tematykę wrestlingu, sportu szczególnie popularnego w Stanach Zjednoczonych. Do wyboru mamy kilkudziesięciu prawdziwych wrestlerów, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby stworzyć własną postać.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Snooker Championship 2005

XBOX

Sportowe

World Championship Snooker 2005 to przygotowana przez ekipę deweloperską studia Blade Interactive gra sportowa na licencji Światowej Federacji Snookera. W World Snooker Championship 2005 znacznie poprawiono algorytmy Sztucznej Inteligencji oraz wykorzystano całkiem nowe animacje, korzystające z techniki Motion Capture, co sprawia, iż rozgrywka wygląda niezwykle realistycznie. W grze możemy zmierzyć się z ponad osiemdziesięcioma profesjonalnymi zawodnikami (m.in. Ronnie O'Sullivan czy Stephen Hendry), co sprawia, iż przynajmniej przez chwilę, wirtualnie, stajemy ramię w ramię, lub raczej kij w kij, ze światową śmietanką snookerową. Wśród nowych trybów rozgrywki znalazły się Bar Billards, Snooker Plus czy League of Champions, w której to lidze konkurują ze sobą obecni oraz poprzedni mistrzowie tego sportu.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Championship Poker

XBOX

Logiczne

Symulacja gry w różne odmiany tytułowego pokera, m.in. Texas Hold'em, czy Five Card Draw. Na uwagę zasługuje obecność lekcji treningowych, dzięki którym można zapoznać się z zasadami każdej z dostępnych gier.

Ocena: Brak Zobacz grę

Władca Pierścieni: Trzecia Era

XBOX

RPG

Władca Pierścieni powraca! Nastała Trzecia Era. Era chaosu i zwątpienia. Historia zatoczyła okrąg. Zbierz drużynę i wyrusz na kolejną wyprawę po prawdę i sprawiedliwość. Uważaj jednak na złowrogie Oko - ono nie spocznie, póki cię nie unicestwi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Worms Forts: Oblężenie

XBOX

Strategiczne

Kolejna, po Worms 3D, część bardzo popularnej na całym świecie serii traktującej o zmaganiach wirtualnych robaków.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wings of War

XBOX

Symulacje

„Wings of War” to gra komputerowa studia Silver Wish Games, umożliwiająca wcielenie się w postać pilota z okresu I Wojny Światowej. W odróżnieniu od realistycznych symulatorów lotu, tutaj styl rozgrywki bardziej przypomina typową grę zręcznościową.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Championship Rugby

XBOX

Sportowe

World Championship Rugby to gra traktująca o stosunkowo mało znanej dyscyplinie sportowej, której nazwa pojawia się już w tytule opisywanej pozycji. Wydawcą World Championship Rugby jest firma Acclaim.

Ocena: Brak Zobacz grę

Whiplash

XBOX

Zręcznościowe

Humorystyczna platformówka 3D ze zwierzętami w roli głównej. Wcielamy się w łasicę o imieniu Spanx skutą kajdanami z królikiem Redmondem.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry