Baza gier

Wylosuj grę

WWE WrestleMania 21

XBOX

Sportowe

Kolejna gra podejmująca tematykę wrestlingu, sportu szczególnie popularnego w Stanach Zjednoczonych. Do wyboru mamy kilkudziesięciu prawdziwych wrestlerów, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby stworzyć własną postać.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Snooker Championship 2005

XBOX

Sportowe

World Championship Snooker 2005 to przygotowana przez ekipę deweloperską studia Blade Interactive gra sportowa na licencji Światowej Federacji Snookera. W World Snooker Championship 2005 znacznie poprawiono algorytmy Sztucznej Inteligencji oraz wykorzystano całkiem nowe animacje, korzystające z techniki Motion Capture, co sprawia, iż rozgrywka wygląda niezwykle realistycznie. W grze możemy zmierzyć się z ponad osiemdziesięcioma profesjonalnymi zawodnikami (m.in. Ronnie O'Sullivan czy Stephen Hendry), co sprawia, iż przynajmniej przez chwilę, wirtualnie, stajemy ramię w ramię, lub raczej kij w kij, ze światową śmietanką snookerową. Wśród nowych trybów rozgrywki znalazły się Bar Billards, Snooker Plus czy League of Champions, w której to lidze konkurują ze sobą obecni oraz poprzedni mistrzowie tego sportu.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Championship Rugby

XBOX

Sportowe

World Championship Rugby to gra traktująca o stosunkowo mało znanej dyscyplinie sportowej, której nazwa pojawia się już w tytule opisywanej pozycji. Wydawcą World Championship Rugby jest firma Acclaim.

Ocena: Brak Zobacz grę

WWE Raw 2

XBOX

Sportowe

Kolejna gra sportowa poświęcona zmaganiom wrestlerów w ramach popularnej organizacji World Wrestling Entertainment. Wybieramy jednego z licencjonowanych zawodników lub tworzymy własnego korzystając z funkcji rozbudowanego edytora postaci i ruszamy w pogoń za sławą i pieniędzmi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wakeboarding Unleashed Featuring Shaun Murray

XBOX

Sportowe

Gra, stworzona dzięki popularności pozycji z serii Tony Hawk’s Pro Skater i podobnych produktów (Kelly Slater’s Pro Surfer, Shaun Palmer’s Pro Snowboarder i cykl Mat Hoffman’s Pro BMX).

Ocena: Brak Zobacz grę

World Series Baseball 2K3

XBOX

Sportowe

Kolejna gra podejmująca tematykę baseballu. Tym razem licznych usprawnień doczekała się oprawa wizualna produktu. W szczególności dotyczy to poprawionego wyglądu oraz animacji zachowań zawodników.

Ocena: Brak Zobacz grę

World Series Baseball

XBOX

Sportowe

Konwersja z konsoli Dreamcast i zarazem kolejna część bardzo popularnej serii gier o tematyce sportowej. Przejmujemy kontrolę nad wybraną przez siebie drużyną baseballa. Do wyboru wiele różnych trybów zabawy.

Ocena: Brak Zobacz grę

WWE Raw

XBOX

Sportowe

Gra sportowa przedstawiająca zmagania wrestlerów, nazywanych też współczesnymi gladiatorami. Gracz może stać się potężnym, umięśnionym „wojownikiem” i wspiąć się na szczyty list rankingowych WWE (World Wrestling Entertainment).

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry