Baza gier

Wylosuj grę

Kod Da Vinci

XBOX

Akcji

The Da Vinci Code jest adaptacją bestsellerowej powieści Dana Browna o tym samym tytule (w Polsce: Kod Leonarda da Vinci). Gra powstała na mocy porozumienia, zawartego przez 2K Games z wytwórnią Sony Pictures, odpowiedzialną za ekranizację książki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Knights of the Temple II: Czas Demonów

XBOX

RPG

Sequel wydanej w marcu 2004 roku gry zaliczanej do gatunku action-adventure (hack-and-slash). Ponownie wcielamy się w Paula de Raque'a - rycerza zakonu Templariuszy, uwikłanego w odwieczną walkę z demonicznymi siłami Piekła atakującymi ludzkość.

Ocena: Brak Zobacz grę

Karaoke Revolution Party

XBOX

Towarzyskie

Kolejna odsłona popularnej serii gier o tematyce muzycznej. Tym razem do wyśpiewania jest około 50 popularnych utworów. Na uwagę zasługuje możliwość odblokowania ukrytych przedmiotów oraz trybów zabawy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Kurczak Mały

XBOX

Zręcznościowe

Disney’s Chicken Little to gra platformowo-zręcznościowa, przygotowana głównie z myślą o młodych użytkownikach komputerów. Produkcja oparta jest w całości na bardzo zabawnym, animowanym filmie o tym samym tytule, za którego realizację odpowiada wytwórnia Walt Disney Pictures.

Ocena: Brak Zobacz grę

Kingdom Under Fire: Heroes

XBOX

Akcji

Kingdom Under Fire: Heroes to hybryda strategii czasu rzeczywistego i gry zręcznościowej, której akcja rozgrywa się przed wydarzeniami mającymi miejsce w KUF: The Crusaders.

Ocena: Brak Zobacz grę

King of Fighters: Maximum Impact - Maniax

XBOX

Bijatyki

King of Fighters: Maximum Impact - Maniax to xboksowa wersja trójwymiarowego debiutu w serii efektownych bijatyk. Wcielamy się w jednego z dobrze nam znanych wojowników bądź wybieramy którąś z nowych postaci i walczymy w jednym z pięciu trybów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Kangurek Kao Runda 2

XBOX

Przygodowe

Kontynuacja wydanej w roku 2000 trójwymiarowej platformówki rodzimego studia Tate Multimedia (wcześniej X-Ray Interactive).

Ocena: Brak Zobacz grę

King Arthur (2004)

XBOX

Akcji

Gra na podstawie filmu „King Arhur” Antoine Fuqua, w której bohaterowie walczą przeciw Saksończykom, odwiecznym wrogom Celtów i Piktów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Kingdom Under Fire: The Crusaders

XBOX

Strategiczne

Druga cześć strategii czasu rzeczywistego z elementami cRPG, Kingdom Under Fire, pochodzącej z koreańskiej firmy Phantagram Interactive. Po50 latach pokoju rozpoczyna się kolejny krwawy konflikt i gracz musi wziąć sprawy we własne ręce.

Ocena: Brak Zobacz grę

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

XBOX

Akcji

Film zatytułowany „The Chronicles of Riddick” (w Polsce znany jako „Kroniki Riddicka”) stał się inspiracją do stworzenia gry pod identycznym jak sama ekranizacja tytułem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Knights of the Temple: Infernal Crusade

XBOX

Akcji

Gra zaliczana do gatunku Action/Adventure (typu: hack-and-slash), stworzona przez programistów ze szwedzkiego studia developerskiego Starbreeze, znanego w świecie dzięki dwóm częściom serii Enclave.

Ocena: Brak Zobacz grę

kill.switch

XBOX

Akcji

kill.switch to trójwymiarowa gra akcji, w której wcielamy się w wysoko wykwalifikowanego żołnierza wykonującego samodzielnie misje. W tym celu podróżujemy do rozmaitych miejsc (północna część Półwyspu Koreańskiego, tereny bliskowschodnie, region wokół Morza Kaspijskiego itd.).

Ocena: Brak Zobacz grę

Kung Fu Chaos

XBOX

Akcji

Jeśli marzyliście, by zostać gwiazdą kung fu lat siedemdziesiątych XX wieku to właśnie macie ku temu okazję, a to za sprawą Kung Fu Chaos. Wcielacie się w jedną z dziewięciu sław tej wschodniej sztuki walki (m.in. Mr.

Ocena: Brak Zobacz grę

Kelly Slater's Pro Surfer

XBOX

Sportowe

Bliźniacza pozycja, znanej wszystkim fanom jazdy na dekorolce, gry Tony Hawk’s Pro Skater 4, przygotowana przez ten sam duet, co w przypadku THPS4, tj. korporację wydawniczą Aspyr Media i kanadyjskie studio developerskie Beenox.

Ocena: Brak Zobacz grę

Knockout Kings 2002

XBOX

Sportowe

Knockout Kings 2002 zrobił bardzo pozytywne wrażenie po przeciętnym wydaniu 2001. Dynamika walki powaliła, a nowy engine zaskoczył wydajnością. Seria zmieniła swe oblicze.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry