Baza gier

Wylosuj grę

Xiaolin Showdown

XBOX

Zręcznościowe

Zręcznościówka bazująca na popularnym serialu animowanym, w Polsce znanym jako "Xiaolin: Pojedynek mistrzów". Do rozegrania mamy 20 misji, wymagających pokonywania widocznych na ekranie wrogów (głównie robotów).

Ocena: Brak Zobacz grę

Xyanide

XBOX

Zręcznościowe

Xyanide to klasyczna strzelanina, będąca dziełem holenderskiej firmy Playlogic, która zarazem pełni rolę wydawcy. Gracz wciela się w rolę pilota statku kosmicznego Drake’a.

Ocena: Brak Zobacz grę

X-Men: The Official Game

XBOX

Akcji

Gra akcji przygotowana równolegle z obrazem kinowym zatytułowanym X-Men: The Last Stand. Nie bazuje ona jednak na fabule filmu, lecz stanowi swego rodzaju pomost pomiędzy drugą, a trzecią częścią pełnometrażowych ekranizacji opowiadających o wyczynach X-Menów.

Ocena: Brak Zobacz grę

X-Men Legends II: Rise of Apocalypse

XBOX

RPG

X-Men Legends II: Rise of Apocalypse to sequel udanej, wydanej pod koniec 2004 roku gry zaliczanej do gatunku action-RPG, będącej idealną propozycją dla miłośników komiksowych czy animowanych przygód Mutantów.

Ocena: Brak Zobacz grę

X-Men Legends

XBOX

Akcji

X-Men Legends to gra z gatunku action-RPG, będąca idealną propozycją dla miłośników komiksowych czy animowanych przygód Mutantów. Podobnie jak w większości scenariuszy serii, główne zadanie polega na powstrzymaniu złowrogiego Magneto.

Ocena: Brak Zobacz grę

XIII

XBOX

Akcji

Gra akcji/FPS oparta na motywach jednej z najciekawszych serii komiksowych stworzonych przez Jeana Van Hamme. Gracz staje się agentem, który musi zażegnać wiszące nad światem niebezpieczeństwo.

Ocena: Brak Zobacz grę

X2: Wolverine's Revenge

XBOX

Akcji

X-Men 2: Wolverine's Revenge to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), bazująca na popularnej serii komiksowej oraz wyreżyserowanym przez Bryana Singera filmie "X-Men 2".

Ocena: Brak Zobacz grę

X-Men: Next Dimension

XBOX

Bijatyki

Klasyczna bijatyka, w której do walk przystępują znane miłośnikom komiksów Mutanty. Gracz może wybierać pomiędzy czterema różnymi trybami zabawy. Na uwagę zasługuje również szczegółowa oprawa audiowizualna.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry