Baza gier

Wylosuj grę

Volvo: Drive for Life

XBOX

Wyścigi

Volvo: Drive for Life to gra wyścigowa, oparta na licencji popularnego szwedzkiego producenta samochodów. Wyprodukowała ją firma Volvo Cars of North America we współpracy z Climax Studios (m.in. seria Moto GP), a wydawcą jest Microsoft.

Ocena: Brak Zobacz grę

Virtual Pool: Tournament Edition

XBOX

Sportowe

Kolejna odsłona bardzo popularnej serii. Tym razem możemy wybierać pomiędzy osiemnastoma różnymi odmianami tytułowego bilarda. Do wyboru kilka różnych trybów zabawy, m.in. turniejowy oraz Quick Game.

Ocena: Brak Zobacz grę

Vietcong: Purple Haze

XBOX

Akcji

Vietcong: Purple Haze to specjalna edycja cieszącej się sporym uznaniem taktycznej, pierwszoosobowej strzelaniny (FPS) - Vietcong, wyprodukowanej przez studio Pterodon.

Ocena: Brak Zobacz grę

Van Helsing

XBOX

Akcji

Dynamiczna gra akcji na bazie filmu w reżyserii Stephena Sommersa. Wcielamy się w postać tytułowego pogromcy nieumarłych i ruszamy do pojedynku z siłami zła.

Ocena: Brak Zobacz grę

V-Rally 3

XBOX

Wyścigi

Konwersja najnowszej części bardzo popularnego na konsolach (liczba ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie mówi chyba sama za siebie) cyklu symulacji rajdów samochodowych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Vexx

XBOX

Zręcznościowe

Vexx to zręcznościowa platformówka, która baśniową oprawę graficzną łączy z mrocznym tematem. Tytułowy bohater pragnie pomścić śmierć swego dziadka i unicestwić złego demona Dark Yabu.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry