Baza gier Sportowe, zaczynające się na H

Wylosuj grę

Handball 21

Sportowe

Handball 21 to kolejna część serii gier sportowych poświęconych piłce ręcznej, wydawanej przez firmę Nacon (dawniej Bigben Interactive). Produkcja została opracowana przez studio EKO Software. Handball 21 nie różni się bardzo mocno od poprzednich odsłon. Zabawa skupia się tutaj na rywalizacji sportowców na boisku, a nie aspektach powiązanych z rolą menadżera drużyny. W grze możemy znaleźć licencjonowane zespoły i aż 1600 zawodników znanych z prestiżowych europejskich lig piłki ręcznej (głównie pierwszych i czasem drugich – m.in. Lidl Starligue, Proligue, Liga Asobal, DKB Handball Bundesliga oraz 2. Handball Bundesliga). Twórcy usprawnili niektóre aspekty rozgrywki – produkcja umożliwia graczom bardziej taktyczne podejście do spotkań. Poprawiono także sztuczną inteligencję rywali.

Ocena: Brak Zobacz grę

Handball 17

Sportowe

Kolejna edycja najpopularniejszej serii gier poświęconych piłce ręcznej, rozwijanej przez firmę Bigben Interactive we współpracy ze studiem EKO Software. Pod względem mechaniki Handball 17 nie odbiega w sposób znaczący od poprzedniej odsłony serii.

Ocena: Brak Zobacz grę

Horse Racing 2016

Sportowe

Symulacyjna gra sportowa, stworzona przez niezależny zespół Yash Future Tech Solutions. Do dyspozycji gracza oddano sześciu dżokejów i sześć rumaków – każdy z nich posiada mocne i słabe strony, co wymusza stosowanie odmiennych taktyk.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hustle Kings VR

Sportowe

Przygotowana przez XDev Studio Europe specjalna wersja znanej z konsol firmy Sony gry bilardowej Hustle Kings, wykorzystująca możliwości zestawów rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Ocena: Brak Zobacz grę

Handball 16

Sportowe

Pierwsza odsłona nowej serii sportowej, stanowiącej swoistą kontynuację cyklu IHF Handball Challenge, rozwijanego wcześniej pod egidą koncernu Bigben Interactive przez studio Neutron Games. Tym razem jednak produkcją gry zajęła się znana z How to Survive ekipa EKO Software.

Ocena: Brak Zobacz grę

Harley Pasternak's Hollywood Workout

Sportowe

Harley Pasternak's Hollywood Workout to program treningowy firmowany nazwiskiem amerykańskiego instruktora fitnessu. Produkcja studia Heavy Iron adresowana jest do osób, które chciałby poprawić swoją kondycję fizyczną i ukształtować sylwetkę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hulk Hogan's Main Event

Sportowe

Gra sportowa skierowana do miłośników wrestlingu. Sygnowana jest imieniem samego Hulka Hogana, jednego z najsłynniejszych przedstawicieli tego sportu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hank Haney's World Golf

Sportowe

Symulator golfa stworzony we współpracy ze znanym instruktorem tego sportu, Hankiem Haney’em. Gra charakteryzuje się sporą ilością różnorodnych trybów rozgrywki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hustle Kings

Sportowe

Symulator rozgrywek bilarda. Autorzy zadbali o realistyczny silnik fizyczny i odtworzenie reguł wielu różnych odmian tej dyscypliny.Produkcja jest portem oryginalnych edycji tytułu z konsol PlayStation 3 i PS Vita.

Ocena: Brak Zobacz grę

Horse Life Adventures

Sportowe

Produkt dla najmłodszych fanek gier komputerowych. Przygarniamy własnego konia, opiekując się zwierzęciem, nabywając nowe elementy wyposażenia i uczestnicząc w zawodach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hooked: Real Motion Fishing

Sportowe

Gra podejmująca tematykę wędkarstwa. Do wyboru wiele różnych trybów zabawy, między innymi rozbudowane mistrzostwa. Na uwagę zasługuje także możliwość skorzystania z profesjonalnego kontrolera w postaci wędki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Horse Life

Sportowe

Gra dla młodszych użytkowników konsoli DS, w której opiekujemy się podarowanym przez dziadka koniem. Uczestniczymy także w turniejach jeździeckich, wygrywając cenne nagrody.

Ocena: Brak Zobacz grę

High Velocity Bowling

Sportowe

Ciekawa symulacja gry w kręgle, w której szczególny nacisk położono na wykorzystanie czujników ruchu, znajdujących się w padzie Sixaxis. Do wyboru 10 różnych postaci oraz tyle samo kręgielni.

Ocena: Brak Zobacz grę

Heimspiel: Eishockeymanager 2007

Sportowe

Heimspiel: Eishockeymanager 2007 to rozbudowany manager hokeja na lodzie, serwowany przez naszych zachodnich sąsiadów z Greencode Software GmbH.

Ocena: Brak Zobacz grę

Horse Racing Manager 2

Sportowe

Druga część dość unikatowej gry obrazującej środowisko dżokejów, wyścigów konnych i hodowców tychże zwierząt.

Ocena: Brak Zobacz grę

Heavyweight Thunder

Sportowe

W grze wcielamy się w postać boksera, torującego sobie drogę ku zawodowej karierze. Nasze początki nie są zbyt zachwycające, ale gdy tylko uda nam się wybić i pozostać niezwyciężonym, nasze akcje idą w górę i dostajemy coraz bardziej lukratywne kontrakty.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry