Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem - FIFA 23 2 699 zł z kodem RABKON23051525 obowiązuje do: 25.05.2023, godz. 23:45

Baza gier PSP, zaczynające się na W

Wylosuj grę

Wizorb

PSP

Zręcznościowe

Wizorb to gra niezależnego studia Tribute Games, łącząca w sobie cechy zręcznościówki i gry RPG. Wcielamy się w Cyrusa, którego zadaniem jest uratowanie królestwa Gorudo przed siłami zła.

Ocena: Brak Zobacz grę

Where is my Heart?

PSP

Logiczne

Sympatyczna i wyjątkowo pomysłowa platformówka, stworzona przez niezależnego duńskiego dewelopera. W grze kierujemy trzema istotami szukającymi wyjścia z lasu. Każdy z przeszło dwudziestu poziomów został poszatkowany na kadry, co utrudnia orientację i poruszanie się.

Ocena: Brak Zobacz grę

Williams Pinball Classics

PSP

Zręcznościowe

Williams Pinball Classics to symulacja fliperów firmowana logiem amerykańskiego producenta tych urządzeń. Tytuł wyprodukowany został przez studio System 3 Software. Gracze mają okazję spróbować swoich sił grając na wirtualnych replikach legendarnych stołów pinballowych.

Ocena: Brak Zobacz grę

WWE All Stars

PSP

Sportowe

Gra traktująca o zmaganiach na ringu w dyscyplinie zwanej wrestlingiem. Podejmuje ona luźno temat tego sportu i jest skierowana przede wszystkim do ludzi nastawionych na dobrą zabawę, nie zwracających zbyt dużej uwagi na odwzorowanie realizmu w tego typu produkcjach.

Ocena: Brak Zobacz grę

WackyLands Boss!

PSP

Zręcznościowe

WackyLands Boss! to nietypowa zręcznościówka, wyprodukowana i wydana przez firmę Creat Studio. Tytuł stanowi konwersję przeboju znanego z telefonów iPhone.

Ocena: Brak Zobacz grę

White Knight Chronicles: Origins

PSP

RPG

White Knight Chronicles: Origins jest grą z gatunku jRPG, wyprodukowaną przez studio Level 5 z myślą o technicznych możliwościach kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Gracze kierują poczynaniami chłopca imieniem Leonard, który potrafi zmieniać się w potężnego wojownika.

Ocena: Brak Zobacz grę

Worms: Battle Islands

PSP

Strategiczne

Worms: Battle Islands jest strategią turową z kultowymi robalami w rolach głównych. Gra wyprodukowana została przez studio Team 17 Software. Twórcy pozostali wierni podstawowym zasadom rozgrywki w Wormsach oraz tradycyjnej dla serii humorystycznej oprawie wizualnej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Who's That Flying?!

PSP

Akcji

Who's That Flying?! to utrzymana w komiksowej stylistyce, zręcznościowa strzelanina typu „shump”. Gracz wciela się w rolę obdarzonego super mocami Strażnika Ziemi, a jego zadaniem jest odeprzeć ataki Bestii Zagłady (Doom Beasts) i oczyścić swoje imię z zarzutów niekompetencji.

Ocena: Brak Zobacz grę

WWE SmackDown vs. Raw 2011

PSP

Sportowe

Kolejna część popularnej serii podejmującej temat wrestlingu. Pozwala ona wcielić się w jednego z zawodników znanych z prawdziwych aren uczestnicząc w kolejnych walkach z innymi zawodnikami.

Ocena: Brak Zobacz grę

WWE SmackDown vs. Raw 2010

PSP

Sportowe

WWE SmackDown vs. Raw 2010 to czwarta odsłona cyklu konsolowych symulacji wrestlingu, rozwijanego przez studio deweloperskie Yuke's.

Ocena: Brak Zobacz grę

Warriors Orochi 2

PSP

Akcji

Warriors Orochi 2 to stworzona przez studio Omega Force gra akcji, z postaciami znanymi z serii Dynasty Warriors oraz Samurai Warriors. Bohaterowie, których poczynaniami kieruje gracz, ponownie muszą stawić czoła królowi Orochi i jego sługom.

Ocena: Brak Zobacz grę

WWE SmackDown vs. Raw 2009

PSP

Sportowe

WWE SmackDown vs. Raw 2009 to zaawansowana symulacja wrestlingu, wyprodukowana przez specjalizujące się w tego rodzaju grach studio deweloperskie Yuke's. Gracze mogą wcielić się w ulubionych zapaśników federacji WWE (m.in. The Undertaker, Mr.

Ocena: Brak Zobacz grę

WALL-E

PSP

Akcji

Elektroniczna wersja przygód tytułowego robocika. Całość bezpośrednio bazuje na filmie animowanym studia Pixar. Podróżujemy po całej galaktyce, eksplorując ciekawe lokacje i pokonując przeciwników.

Ocena: Brak Zobacz grę

Warriors Orochi

PSP

Akcji

Warriors Orochi to bijatyka, dedykowana głównie miłośnikom dalekowschodnich sztuk walki rodem ze starożytnych Chin i Japonii. Studio Omega Force zawarło w tej produkcji najważniejsze elementy z cyklów Dynasty Warriors oraz Samurai Warriors.

Ocena: Brak Zobacz grę

World War II: Battle over the Pacific

PSP

Symulacje

Arcade'owa strzelanina, w której gracz wciela się w postać amerykańskiego pilota, uczestnicząc w zmaganiach na Pacyfiku. Do dyspozycji kilka różnych maszyn latających. Są to zarówno myśliwce, jak i bombowce.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wild Arms: Crossfire

PSP

Strategiczne

Połączenie klasycznej japońskiej gry role-playing oraz strategii turowej. Całość wzorowana jest chociażby na Final Fantasy Tactics". Wcielamy się w postać dzielnego rycerza, dowodząc jednak całą drużyną."

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry