Baza gier PSP, zaczynające się na S

Wylosuj grę

Sweet Fuse: At Your Side

PSP

Przygodowe

Sweet Fuse: At Your Side to gra przygodowa w formie interaktywnej powieści graficznej. Główna bohaterka, której poczynaniami kieruje gracz, bierze udział w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce, by uwolnić swego wuja, słynnego twórcę gier wideo - Keiji Inafune z rąk szaleńca.

Ocena: Brak Zobacz grę

Summon Night 5

PSP

RPG

Summon Night 5 to wielokrotnie nagradzana taktyczna gra fabularna na system gier PSP firmy Sony. Jej bohaterami są Eucross, grupa Przywoływaczy, którzy utrzymują porządek i równowagę między równoległymi światami skąpanymi w magii, która odpływa i płynie w oparciu o fazę księżyca. Grywalne postacie to Arca (żeński Przywoływacz) i Folth (męski). Obaj są debiutantami Eucross, ale ich nadprzyrodzone umiejętności i charyzma pozwalają im „krzyżować się” z każdym z czterech różnych partnerów: Dyth, Kagerou, Spinel i Pariet. Gracze mogą doświadczyć aż 8 różnych wariantów opowieści i ponad 14 różnych zakończeń poprzez powtarzane gry, z różnymi łukami fabularnymi i zdolnościami krzyżowymi określonymi przez ich wybór grywalnej postaci i partnera. Jest tryb Normalny, a także tryb Łatwy, przeznaczony dla graczy, którzy cenią historię i zabawę, ale są okropni w grach strategicznych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Shin Megami Tensei: Persona 2: Eternal Punishment

PSP

RPG

Shin Megami Tensei: Persona 2: Eternal Punishment to przygotowany z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation Portable port gry z gatunku jRPG. Tytuł ukazał się pierwotnie w 2000 roku na Playstation.

Ocena: Brak Zobacz grę

Susume Tactics

PSP

Strategiczne

Susume Tactics to strategia czasu rzeczywistego. Gracz kieruje niewielkimi oddziałami futurystycznych. czołgów i jego zadaniem jest przebicie się przez serię coraz trudniejszych map i na każdej z nich wyeliminowanie wszystkich wrogów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Steins;Gate: Hiyoku Renri no Darling

PSP

Przygodowe

Przygodówka sci-fi należąca do podgatunku visual novel. Gracze śledzą losy studenta pierwszego roku tokijskiego uniwersytetu oraz początkującego wynalazcy. Gra jest pobocznym tytułem wydanego w 2010 roku Steins;Gate.

Ocena: Brak Zobacz grę

Speedball 2: Evolution

PSP

Zręcznościowe

Speedball 2: Evolution to gra zręcznościowa stanowiąca remake tytułu wydanego w latach 80. ubiegłego wieku na komputerach 8-bitowych. Gracz ma okazję wziąć udział w rozgrywkach futurystycznego sportu – speedballa i pokierować poczynaniami zawodników wybranej drużyny.

Ocena: Brak Zobacz grę

Steins;Gate

PSP

Przygodowe

Steins;Gate to przygodowa gra sci-fi należąca do podgatunku visual novel. Gracze śledzą losy studenta pierwszego roku tokijskiego uniwersytetu oraz początkującego wynalazcy, który trafia na trop spisku związanego z jednym ze stworzonych przez niego gadżetów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Shin Megami Tensei: Persona 2: Innocent Sin

PSP

RPG

Shin Megami Tensei: Persona 2: Innocent Sin to przygotowany z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation Portable port gry z gatunku jRPG. Pierwotnie tytuł ukazał się w 1999 roku na Playstation.

Ocena: Brak Zobacz grę

Swap Zap!

PSP

Logiczne

Swap Zap! to stworzona przez ekipę deweloperską Playgroundsquad gra logiczna, udostępniana w ramach usługi PlayStation Minis. Gracze mają za zadanie pomóc głównej bohaterce - kosmicznej kierowcy imieniem Pam - wydostać się z planety obcych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Soccer Bashi!

PSP

Zręcznościowe

Soccer Bashi! to przygotowana przez firmę Icon Games konwersja gry zręcznościowej znanej użytkownikom telefonów iPhone. Tytuł łączy założenia Arkanoida z podstawowymi regułami piłki nożnej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Split/Second: Velocity

PSP

Wyścigi

Split/Second to zręcznościowe wyścigi samochodowe stworzone przez studio Black Rock. Gracz wciela się w uczestnika telewizyjnego show i siadając za kierownicą superszybkiego auta bierze udział w widowiskowej rywalizacji na futurystycznych torach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Shapo

PSP

Logiczne

Shapo to stosunkowo nowy pomysł na grę logiczną, który stara się łączyć w sobie cechy innych popularnych tytułów z gatunku czyli Zumy i Tetrisa.

Ocena: Brak Zobacz grę

Star Hammer Tactics

PSP

Strategiczne

Star Hammer Tactics to turowa strategia kosmiczna pozwalająca zapoznać się z losami planety Novus, która mierzy się z inwazją wrogich Nautilidów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Snake Warriors: Training

PSP

Zręcznościowe

Snake Warriors: Training to przygotowana przez studio Crystal Games kolekcja mini-gierek bazujących na kultowym Wężu. Tytuł adresowany jest do użytkowników kieszonkowej konsoli PlayStation Portable i oferuje sześć trybów zabawy.

Ocena: Brak Zobacz grę

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

PSP

Akcji

SOCOM: Fireteam Bravo 3 to kolejna część popularnej gry taktycznej. Kierowany przez gracza zespół komandosów przenosi się na zróżnicowane pola bitew i za pomocą kul oraz bomb stara się ukończyć przydzieloną misję.

Ocena: Brak Zobacz grę

Silent Hill: Shattered Memories

PSP

Akcji

Silent Hill: Shattered Memories to utrzymana w konwencji survival-horroru gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), stanowiąca twórczą przeróbkę wydanej w 1999 roku pierwszej odsłony cyklu.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry