Baza gier PSP, zaczynające się na M

Wylosuj grę

Major League Baseball 2K12

PSP

Sportowe

Major League Baseball 2K12 to kolejna odsłona cyklu gier sportowych od 2K, symulujących rozgrywki amerykańskiej ligi baseballowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mecho Wars

PSP

Strategiczne

Mecho Wars jest turową strategią w realiach świata fantasy. Gracze mają okazję pokierować poczynaniami jednej z dwóch frakcji - Winged Crusade oraz The Landians i wziąć udział w toczącej się wojnie o panowanie nad magiczną planetą.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mega Minis Volume 1

PSP

Zręcznościowe

Ta seria największych i najlepszych minis to cztery niesamowite gry na jednym dysku: Pinball Fantasies: Przygotuj flippery i srebrną piłeczkę, aby zmierzyć się na czterech klasycznych automatach. Dpot the Differences: Znajdź wszystkie 4800 różnic w 240 scenkach w klasycznej grze logicznej dla osób o sokolim wzroku. YetiSports: Niech posypią się pióra na 27 etapach z najdziwniejszą arktyczną parą. Zombie Tycoon: Stwórz armię nieumarłych i zacznij przejmować kontrolę nad światem, mózg po mózgu. Vibes: Czy utrzymasz rytm, przetaczając się przez 13 interaktywnych kawałków muzycznych? (tylko do pobrania*).

Ocena: Brak Zobacz grę

Major League Baseball 2K11

PSP

Symulacje

Major League Baseball 2K11 jest dziesiątą odsłoną cyklu symulacji ulubionego sportu Amerykanów, wydawanego przez firmę 2K Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

Monster Hunter Portable 3rd

PSP

RPG

Monster Hunter Portable 3rd to gra akcji z elementami cRPG, wyprodukowana przez firmę Capcom. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach serii, gracz wciela się w łowcę potworów, polującego na rozmaite fantastyczne bestie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Michael Jackson: The Experience

PSP

Towarzyskie

Zręcznościowa gra muzyczna, w której śpiewamy oraz tańczymy do rytmu największych przebojów Michaela Jacksona. Wśród nich znajdują się takie klasyki Króla Popu jak Beat It, Billie Jean, Earth Song, Bad, The Girl Is Mine, Who Is It i Thriller.

Ocena: Brak Zobacz grę

Monster Jam: Path of Destruction

PSP

Wyścigi

Kolejna część wyścigów potężnych monster trucków, sygnowana przez Activision i oparta na licencji Monster Jam. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich częściach gry twórcy zadbali o realizm.

Ocena: Brak Zobacz grę

Megamind

PSP

Akcji

Bazująca na popularnym filmie animowanym kooperacyjna gra łącząca elementy zręcznościowe z przygodowymi. Tytułowy Megamind zaczynał jako genialny super złoczyńca, który udał się na emeryturę po przypadkowym zabiciu swojego odwiedzanego wroga – superbohatera o imieniu Metro Man.

Ocena: Brak Zobacz grę

Madden NFL 11

PSP

Sportowe

Następna część najbardziej znanej serii gier sportowych o futbolu amerykańskim. Autorzy w pełni wykorzystali licencję Ligii NFL, dzięki czemu dostajemy wszystkie drużyny, zawodników i stadiony znane z prawdziwych rozgrywek.

Ocena: Brak Zobacz grę

ModNation Racers

PSP

Wyścigi

ModNation Racers to żywiołowa gra wyścigowa, stworzona przez kanadyjskie studio deweloperskie United Front Games. Gracze kierują poczynaniami zabawnie wyglądających postaci, które biorą udział w wyścigach gokartów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Metal Gear Solid: Peace Walker

PSP

Akcji

Stworzona z myślą o przenośnej konsolce PlayStation Portable poboczna odsłona popularnego cyklu skradanek firmy Konami, stanowiąca swoiste rozwinięcie wydanego w 2004 roku Metal Gear Solid 3.

Ocena: Brak Zobacz grę

Major League Baseball 2K10

PSP

Sportowe

Realistyczny symulator baseballa, wprowadzający do serii szereg poprawek, w tym aktualizację bazy zawodników amerykańskiej ligi Major League Baseball.

Ocena: Brak Zobacz grę

MLB 10 The Show

PSP

Sportowe

Kolejna odsłona symulatora baseballu przeznaczonego dla konsol firmy Sony. Autorzy w pełni wykorzystali licencję Ligii MLB, dzięki czemu dostajemy wszystkie drużyny, zawodników i stadiony znane z prawdziwych rozgrywek.

Ocena: Brak Zobacz grę

Metal Slug XX

PSP

Zręcznościowe

Kolejna odsłona popularnej serii dwuwymiarowych strzelanin. Wcieramy się w postać dzielnego komandosa, likwidując napotykanych przeciwników. Zasiadamy też za sterami opancerzonych maszyn, między innymi tytułowego czołgu.

Ocena: Brak Zobacz grę

MX vs. ATV Reflex

PSP

Wyścigi

MX vs. ATV Reflex to gra wyścigowa stworzona z myślą o miłośnikach jazdy w ciężkim terenie. Gracze mogą wziąć udział w widowiskowej rywalizacji motocykli, quadów, pojazdów buggy a nawet potężnych ciężarówek ścigających się na pełnych błota, piasku, żwiru i śniegu trasach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Marvel Super Hero Squad

PSP

Akcji

Wcielamy się w postaci zabawnie wykonanych superbohaterów i złoczyńców znanych z komiksów Marvela. Staczamy walki na specjalnie przygotowanych arenach, wyprowadzając combosy i korzystając ze specjalnych mocy.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry