Reklama Konsola Sony PlayStation 5 Digital Edition (PS5) 2 239 zł

Baza gier PSP, zaczynające się na L

Wylosuj grę

Lord of Apocalypse

PSP

RPG

Lord of Apocalypse to gra będąca połączeniem gry zręcznościowej i role-playing, stanowiąca sequel wydanego w 2010 roku na PlayStation Portable Lord of Arcana. Światu ponownie zagraża niebezpieczeństwo, mroczne siły knują chcąc przejąć władzę.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Harry Potter: Lata 5-7

PSP

Akcji

Kontynuacja wydanej w 2010 roku przygodowej gry akcji studia Traveller’s Tales, łączącej w sobie charakterystyczny świat klocków LEGO z uniwersum popularnego cyklu książek i filmów dla młodzieży, opowiadających o przygodach tytułowego czarodzieja.

Ocena: 3/10 Zobacz grę

LEGO Piraci z Karaibów

PSP

Akcji

Kolejna odsłona popularnego cyklu zręcznościowych gier akcji brytyjskiego studia Traveller's Tales, które przenoszą słynne uniwersa kultury masowej do świata klocków LEGO. Tym razem na warsztat poszła kinowa saga Piraci z Karaibów.

Ocena: 10/10 Zobacz grę

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

PSP

Akcji

Gra akcji z elementami platformówki 3D, stanowiąca kolejną odsłonę „klockowej” sub-serii LEGO Star Wars. Fabuła LEGO Star Wars III: Clone Wars bazuje na motywach popularnego serialu animowanego Star Wars: Wojny Klonów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Left to Die in Zombhai

PSP

Zręcznościowe

Left to Die in Zombhai to platformówka akcji, w której samotny bohater przemierza kolejne poziomy próbując przeżyć ataki żywych trupów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Little Busters!

PSP

Przygodowe

Little Busters! to wyprodukowana przez studio Key przygodówka należąca do podgatunku visual novel. Gra opowiada historię grupki japońskich licealistów, a rozgrywka sprowadza się głównie do śledzenia fabuły i podejmowania co pewien czas wyborów. Zabawę urozmaicają mini gierki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Legends of War: Patton's Campaign

PSP

Strategiczne

Pierwsza część nowej serii gier strategiczno-taktycznych przeznaczonych na konsole przenośne. Jako tytułowy generał Pattona prowadzimy amerykańskich żołnierzy przeciwko siłom nazistów. Wpierw kompletujemy własną armię, a następie z jej pomocą rozgrywamy bitwy w systemie turowym.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lord of Arcana

PSP

RPG

Dynamiczna gra akcji z elementami jRPG. Zabawa polega na przemierzaniu rozległego świata i toczeniu walk z hordami potężnych przeciwników. Za osiągnięcia nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, za które rozwijamy umiejętności bohatera.

Ocena: Brak Zobacz grę

Last Ranker

PSP

RPG

Produkcja z gatunku jRPG prezentująca losy Ziga - młodego wojownika, pragnącego zostać najlepszym żołnierzem w społeczeństwie zdominowanym przez wojsko.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Harry Potter Lata 1-4

PSP

Akcji

Bazująca na licencji słynnych klocków LEGO przygodowa gra akcji, osadzona w fantastycznym świecie Harry'ego Pottera, wykreowanym przez brytyjską pisarkę J.K. Rowling.

Ocena: 3/10 Zobacz grę

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

PSP

Akcji

Kontynuacja popularnej przygodowej gry akcji, opracowana przez studio Traveller's Tales.

Ocena: Brak Zobacz grę

LittleBigPlanet

PSP

Zręcznościowe

LittleBigPlanet to dynamiczna platformówka, przygotowana z myślą o posiadaczach PlayStation 3. Niniejsza pozycja jako pierwsza w przypadku owej konsoli pozwala na niemalże bezgraniczną ingerencję w przebieg rozgrywki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lunar: Silver Star Harmony

PSP

RPG

Remake znanej z konsoli Sega CD gry RPG wydanej pierwotnie w 1992 roku. Odświeżona edycja oferuje zupełnie nowy soundtrack, podrasowaną grafikę oraz parę usprawnionych elementów rozgrywki.

Ocena: Brak Zobacz grę

LocoRoco Midnight Carnival

PSP

Zręcznościowe

Poboczna odsłona znanej serii dwuwymiarowych platformówek, która charakteryzuje się znacznie wyższym poziomem trudności niż główne gry cyklu.

Ocena: Brak Zobacz grę

LocoRoco 2

PSP

Zręcznościowe

LocoRoco 2 to kontynuacja wydanej w 2006 roku zabawnej zręcznościówki 2D, za której powstanie odpowiada japoński oddział deweloperski firmy Sony Computer Entertainment. Podobnie jak w pierwowzorze, gracz kieruje poczynaniami sympatycznych, żelowych stworków.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Batman: The Videogame

PSP

Akcji

Kolejne dzieło studia Traveller's Tales, w którym świat duńskich klocków połączono z innym znanym uniwersum – tym razem wybór padł na znanego z komiksów i filmów Człowieka Nietoperza.

Ocena: 10/10 Zobacz grę
Do góry