Baza gier

Wylosuj grę

Disney's Extreme Skate Adventure

XBOX

Sportowe

Disney's Extreme Skate Adventure to pierwsza gra na deskorolce, która pozwala na jazdę po wszechświatach Toy Story, The Lion King i Tarzan. Gra została opracowana przez Toys For Bob i wydana 2 września 2003 r. W Ameryce Północnej i 5 września 2003 r. W Europie. Gra używa tego samego silnika, co Tony Hawk's Pro Skater 4. Będziesz mógł zagrać w karierze skatera i doskonalić swoje umiejętności jazdy na deskorolce po drodze! Gra jest podobna do serii Tony Hawk, w której gracze jeżdżą wokół każdego poziomu, wykonując różne triki, używając postaci z Toy Story, Tarzan i The Lion King, lub ze stworzonego ludzkiego skatera.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball

XBOX

Sportowe

„Xtreme Beach Volleyball” to alternatywna gra z serii „Dead or Alive”. Nie jest to już bowiem trójwymiarowa bijatyka, lecz gra sportowa z wieloma dodatkowymi elementami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dave Mirra Freestyle BMX 2

XBOX

Sportowe

Kontynuacji słynnej gry sportowej. Podobnie jak wcześniej, bierzemy udział w serii prób mających za zadanie wykonywanie akrobacji przy użyciu tytułowych rowerów. Na uwagę zasługują wyjątkowo rozbudowane projekty plansz.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dark Summit

XBOX

Sportowe

Dynamiczna zręcznościówka, w której wcielamy się w postać snowboardzisty. Do zaliczenia jest kilkadziesiąt zróżnicowanych wyzwań. Gracz może się też oczywiście skupić na wykonywaniu różnorakich trików z użyciem deski.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry