Baza gier NDS Akcji

Wylosuj grę

Crazy Chicken: Director's Cut

NDS

Akcji

Humorystyczna zręcznościowa strzelanina z rodzaju celowniczków, wyprodukowana przez krakowskie studio Teyon Games. Akcja rozgrywa się w wytwórni filmowej, która przeżywa najazd szalonych kurczaków.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Marvel Super Heroes

NDS

Akcji

Gra akcji z bohaterami komiksów wydawnictwa Marvel w rolach głównych. Tytuł stworzony został przez specjalizujące się w „klockowych” produkcjach (m.in. LEGO Władca Pierścieni, LEGO Piraci z Karaibów, LEGO Harry Potter) studio Traveller's Tales.

Ocena: Brak Zobacz grę

Clash of Elementalists

NDS

Akcji

Clash of Elementalists to utrzymana w stylistyce anime zręcznościowa bijatyka, stworzona przez japońskie studio deweloperskie Amzy. Kierując poczynaniami jednej z czterech dostępnych elementalistek gracz toczy efektowne pojedynki z użyciem magicznych mocy.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni

NDS

Akcji

Oparta na motywach powieści J.R.R. Tolkiena oraz filmowej trylogii Petera Jacksona gra akcji z elementami platformówki 3D. LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni jest kolejną klockową produkcją w dorobku studia Traveller's Tales.

Ocena: Brak Zobacz grę

Transformers Prime: The Game

NDS

Akcji

Transformers Prime: The Game to wyprodukowana przez studio deweloperskie Now Production gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), oparta na motywach popularnego serialu animowanego.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hotel Transylvania

NDS

Akcji

Hotel Transylvania to przygodowa gra akcji, która powstała na bazie animowanej komedii pod tym samym tytułem, stworzonej przez Sony Pictures Animation. W trakcie zabawy przemierzamy liczne, różnorodne lokacje, rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z potężnymi bossami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Niesamowity Spider-Man

NDS

Akcji

Trzecioosobowa gra akcji z najsłynniejszym superbohaterem uniwersum Marvela, przygotowana na okoliczność premiery kinowego obrazu Marka Webba The Amazing Spider-Man. Za powstanie tytułu odpowiada studio Beenox, które w nieco innym składzie osobowym stworzyło już m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

NDS

Akcji

LEGO Batman 2: DC Super Heroes to sequel wydanej w 2008 roku gry akcji LEGO Batman: The Video Game. Produkcja powstała w studiu Traveller's Tales, które w swoim dorobku ma również takie tytuły jak LEGO Indiana Jones czy LEGO Harry Potter.

Ocena: Brak Zobacz grę

Merida Waleczna

NDS

Akcji

Merida Waleczna to przygodowa gra akcji, wyprodukowana przez firmę Disney Interactive Studios. Jej fabuła oparta została na motywach filmu animowanego wytwórni Pixar – Brave, znanego w Polsce pod tytułem Merida Waleczna.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pokemon Conquest

NDS

Akcji

Pokemon Conquest to wyprodukowana przez studio Tecmo Koei gra akcji z elementami taktycznymi, której fabuła osadzona została w popularnym uniwersum anime. Zadaniem gracza jest obronić region Ransei przed groźnym wodzem Nobunaga i jego armią.

Ocena: Brak Zobacz grę

Battleship

NDS

Akcji

Gra Battleship to wspólny projekt firmy Activision i studia Double Helix, które w swoim dorobku ma takie tytuły jak Silent Hill: Homecoming oraz Front Mission Evolved. Produkcja korzysta z licencji filmowej i stanowi oryginalną mieszanką strzelanki oraz gry taktycznej.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Harry Potter: Lata 5-7

NDS

Akcji

Kontynuacja wydanej w 2010 roku przygodowej gry akcji studia Traveller’s Tales, łączącej w sobie charakterystyczny świat klocków LEGO z uniwersum popularnego cyklu książek i filmów dla młodzieży, opowiadających o przygodach tytułowego czarodzieja.

Ocena: Brak Zobacz grę

Call of Duty: Modern Warfare 3

NDS

Akcji

Trzecia odsłona serii pierwszoosobowych strzelanin (FPS), stanowiącej jeden z sub-cykli marki Call of Duty. Produkcją Call of Duty: Modern Warfare 3 zajęło się studio Infinity Ward przy wsparciu innych zespołów deweloperskich koncernu Activision (m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

Aliens: Infestation

NDS

Akcji

Dwuwymiarowa strzelanka, w której walczymy z hordami przerażających Obcych, znanych z filmów, komiksów oraz gier. Produkcja przygotowana przez studio Wayforward Technologies rozgrywa się w dobrze znanych lokacjami i oferuje typowy zestaw broni.

Ocena: Brak Zobacz grę

Captain America: Super Soldier

NDS

Akcji

Gra akcji z widokiem TPP, w której wcielamy się w tytułowego Kapitana Amerykę. Bohater uzbrojony w tarczę wybiera się do zamku Hydra, aby zmierzyć się ze swoimi odwiecznymi przeciwnikami, wśród których nie brakuje Czerwonej Czaszki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2

NDS

Akcji

Zręcznościówka będąca adaptacją oparta szalenie popularnej serii książek o filmów o przygodach Harrego Pottera. Jest to ostatnia przygoda słynnego czarodzieja, w której staje on do rozstrzygającej konfrontacji z Voldemortem.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry