Days Gone, czy kupicie na premiere 26 kwietnia 2019?

Konto usunięte

Konto usunięte

Postów: 42 Gaduła
1554149390

Niedługo premiera gry Days Gone tylko na Playstation4.

Ja po kilku gamepleyach już wiem, że zaopatrze się 26 kwietnia 2019.

Narazie oglądam tylko filmy, by poczuć troche klimat,wkręcić się.

Czy jestecie zainteresowani tym tytułem, czy raczej odkładacie na czas późniejszy jak stanieje lub wogóle nie jesteście zainteresowani tym tytułem. Co wy o tym sądzicie dajcie znać wyraźcie swoją opinie.

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556268056

    @herbatkowy O, bardzo dobry pomysł z tym żebyś mi sprzedał jak skończysz ;) Ale z drugiej strony to tak bardzo nie mam obecnie w co grać, że trochę mi się pali :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1556268886

    @Asamer

    Kup devil may cry nowego i ograj, a potem się wymienimy i rozliczymy uczciwie :D



    Z tego co obserwuję to lawina negatywnych recenzji DG posypała się dość wcześnie, a przez pierwsze godziny Days Gone faktycznie jest średnie a jak dodamy sobie do tego wygórowane przez ostatnie ex'y sony oczekiwania recenzentów albo "przesyt tematyki zombie" to faktycznie można było ocenić tą grę na 6/10  ale... potem Days Gone wyraźnie się rozkręca, pojawia się już coraz więcej pochlebnych recenzji, no chyba że Bend smaruje ostatnimi dolarami tych recenzentów żeby ratowali im sprzedaż :D 

    Jak jest naprawdę przekonam się dziś wieczorem, bo patch ponoć 24gb. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1556286346

    @herbatkowy 18,4 GB

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556290092

    Paczka odpakowana. Będzie grane dzisiaj (:

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556294675

    No ja już pograłem kilka godzin. I hmm... Na ten moment nie żałuję, że kupiłem. Gra ma swoje wady, to fakt. W każdym razie ja bawię się bardzo dobrze i przymykam oko na niektóre "niedociągnięcia" :P 

    Swoją drogą, nie wiem jakim cudem, ale ja miałem dwie aktualizacje. Jedna 18.4 GB a druga coś trochę ponad 5 GB.

    Edit: @herbatkowy wszystko spoko, ale DMC mnie kompletnie nie interesuje. Chociaż pograłem chwilę w demo i się tylko w tym upewniłem :P

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1556300441

    No to teraz ja przyfasolę.

    Pograłem może ze trzy kwadranse i kurde... mam wprawdzie w delikatnym stopniu ale jednak te straszliwe uczucie "niedorobienia gry" jak w to gram, czasem mniejsze a czasem większe. Loadingi- coś nie do opisania...  podwójne nastepujące po sobie przygaśnięcia ekranu w jednej scenie albo loadingi między dwoma cutscenkami- też jak żyję pierwszy raz widzę takie coś. Dubbing- bez wątpienia jeden z gorszych w historii gier sony. Walka wręcz/bronią białą- nic ciekawego, nie czuć mocy, nie ma zabawy, każda walka wygląda tak samo no niezbyt się to klei, śmiertelne ataki z zaskoczenia wyglądają o wiele bardziej mięsiście od otwartej walki wręcz. Strzelanie- zwyczajne,  nie czuć nawet połowy tej "potęgi" którą było czuć w RDR2. Model jazdy motocyklem- trochę dziwny, motocykl jest nadnaturalnie skłonny do skręcania, prawdziwy motocykl po prostu tak nie skręca- wiadomo że to nie symulator jazdy ale ja jestem motocyklistą od 10 lat więc coś tam wiem i często walę w drzewa co mnie irytuje.


    Oczywiście gra ma też swoje wyraźne plusy ale o nich opowiem później jak zauważę ich większą ilość.

    Oceniając ją jako zwykłą grę-  jest nieźle, ale oceniając ją jako EX sony... to jest średnio.

    To takie moje pierwsze krytyczne odczucia. Może się poprawią, siadam do grania.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1556301754
    Ja może nie byłem sceptyczny co do Days Gone ale czekałem na pierwsze recki. No i wg recenzji wyszła gra dobra, którą na pewno ogram ale jak cena sensownie spadnie do jakichś 120 zł. Moim zdaniem i tak jak na tak małe studio to DG się broni. Mogliby tylko spatchować czasy ładowania i byłoby gites. 
    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556302556

    Cieszę się, że mentalność na WG jest zgoła inna niż na PPE, Golu czy innym rakowisku, gdzie gry, które oceniane są na poziomie 7/10 lub mniej nie są uważane za gówna. Macie browara ode mnie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 27 Początkujący
    1556303038

    Pogralem dzisiaj ok 2 h moim zdaniem jak kolega napisał wyżej gra nie jest zła ale jako ex od Sony wyszło średnio chociaż jest potencjał jeżeli miałaby wyjść druga część. Z drugiej strony ludzie mają strasznie duże oczekiwaniach od Sony po premierach takich gier jak Uncharted, God of war, bloodborne czy nawet Spiderman 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1556312435

    Nierówna - to najlepsze słowo

    jakie przychodzi mi do głowy opisując  days gone. 


    Widać że twórcy chcieli wepchnąć jak najwięcej sandboxowych mechanik, według mnie niepotrzebnie bo robi się tylko zbędny chaos przez co nie czuć zbytnio spójności, widać że  nie mieli zbytnio własnego pomysłu. Wchodząc do obozu od razu chciało mi się wychodzić bo wiedziałem dokładnie co tam jest

    . Sam nie wiem co o tej grze więcej napisać, będę grać, świat jest fajny, jest ładny, ciekawy, dubbing jakby zaczął lepiej brzmieć... To nie jest zła gra, ale ja nie mam wątpliwości że  to najsłabszy  exclusive 3xA od Sony ostatnich lat. Kwestia techniczna to niestety  nie ta liga do której nas przyzwyczajony, raz jest technicznie w miarę  ale za chwilę jakąś wtopa. 


    Grając w to przypomina mi się mafia 3, oczywiście  nie dlatego że days gone jest tak słabe bo nie jest ale dlatego że jest bardzo nierówna jakościowo. W jednej chwili widzisz coś fajnego robisz Wow, a w drugiej chwili myślisz sobie ehh gniotem wali.. I za chwilę znowu robisz wow. Tak wygląda ta gra. 

    PS: jazda na motocyklu po pewnym czasie daje rade :) 


    Paradoksalnie dzięki days gone, możemy w pełni docenić jakość perełek które dostawaliśmy do tej pory. 


    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry