Days Gone, czy kupicie na premiere 26 kwietnia 2019?

Konto usunięte

Konto usunięte

Postów: 42 Gaduła
1554149390

Niedługo premiera gry Days Gone tylko na Playstation4.

Ja po kilku gamepleyach już wiem, że zaopatrze się 26 kwietnia 2019.

Narazie oglądam tylko filmy, by poczuć troche klimat,wkręcić się.

Czy jestecie zainteresowani tym tytułem, czy raczej odkładacie na czas późniejszy jak stanieje lub wogóle nie jesteście zainteresowani tym tytułem. Co wy o tym sądzicie dajcie znać wyraźcie swoją opinie.

  •  
    Postów: 27 Początkujący
    1556185429

    Preorder już dawno zamówiony mam nadzieję że się nie rozczaruje. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1556200008

    Pierwsze reviu się pojawiają. Takie mocne 7/10.

    Porównują do startu Anthem duży potencjał ale wykonanie takie mechh, ohhh ale jest też wow. Upchanie wszystkich mechanik sanboxowych co nie jest dobrym rozwiązaniem i mialkie misje. Ratuje ta grę mechanika hord gdzie studiu bez dużego doświadczenia fajnie to wyszło. Za parę h pewnie jakaś rzetelna recenzja naswietli mi temat. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1556210012

    @Polski_Anubis

    No ogólnie to szału nie ma z tą grą jak tak poczytać recenzje.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1556212598

    Nom :( widzę oscyluje pomiędzy 3/10 a ta 7/10 

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1556213585

    Czyżby jednak pierwszy słaby exclusive od SONY? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1556214361

    Ja się świetnie ELEXem bawiłem, a raczej gorzej z wykonaniem nie będzie :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1556214733

    No nie taki pierwszy order 1886 tkwi mi w pamięci jeszcze :) gra jest ok to żadna innowacja. Studio które tworzyło ta grę imalo się raczej portów na psvite ostatni tytuł chyba z 2007r. To ich pierwsza duża gra. Jesteśmy przyzwyczajeni do ocen 9/10 i wyżej dla ps4 w ostatnim czasie. Ale nie ukrywany w dobie ostatnich lat jest to prawie średniak. Przeraża mnie pusty świat i nijak historia za bardzo chcieli być the last od us. Jutro update poprawiajacy co nie co w czerwcu ala dodatek który ma urozmaicić rozgrywkę. No i te klatkowanie oraz loadingi po parę minut. Ktoś z was już ograł choć trochę aby poprzec albo znegoeac recenzje które się pojawili oraz oceny? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1556215258

    @Polski_Anubis poniżej link to pierwszych 30 minut po polsku

    https://www.youtube.com/watch?v=ZThJnbjCbmQ

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1556216194

    Dzięki, naogladalem się od paru godzin gamplayow od co większych youtuberow recenzji wnioski powyżej. Większość kręci dla wyświetleń więc w gameplayach krytyki nie spotkam. Dlatego czekam na jakies zdanie od gracza dla gracza.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1556216265

    @Polski_Anubis  

    Właśnie to obejrzałem, no i nie wygląda to źle. Ale wybitnie też nie, a własnie do takich gier (wybitnych) zostaliśmy przyzwyczajeni przez SONY. Może w tym tkwi cały szkopuł? Gra jest po prostu dobra, a nie genialna jak God of war albo Uncharted. Okaże się jutro, pogram i się wypowiem, chociaż musze przyznać że przez cały okres czekania na ten tytuł miałem bardzo mieszane odczucia, trailery były świetne, ale pierwsze gameplaye totalnie mnie odrzuciły, ale późniejsze gameplaye znów zwróciły moją uwagę na tą grę aż w końcu kupiłem. Jutro ma byc jakiś patch, może zdążyli poprawić najbardziej irytujące rzeczy? Taką mam nadzieję.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry