Przywitaj się! :)

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1563293064

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Cześć wszystkim!

Nasza społeczność powiększa się z każdym dniem - jest nas już ponad 21800!

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do krótkiego przywitania się - w skrócie poznajmy się :)


Można się przedstawić i napisać kilka słów o sobie, o ulubionej grze/gatunku gier, hobby, jak zaczęła się nasza przygoda z grami komputerowymi itp. Jak ktoś nie uzupełnił opisu o sobie w profilu to będzie miał gotowy tekst to skopiowania :D


W imieniu całej ekipy WG przybijamy z Wami piątkę za to, że jesteście z nami! Wszystkim tym, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak również nowym Użytkownikom poznającym idee wymiany gier między graczami. WymieńGry.pl to miejsce tworzone przez graczy dla graczy. Razem budujemy atmosferę tego miejsca, aby uczynić wymianę gier i dyskusje na ich temat jeszcze przyjemniejszymi :)

  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1659708300

    Cześć 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1659970216

    Hejka, cieszę się że mogę się nazwać gamerką, gdyby nie gry to jakoś to życie byłoby nudniejsze. Obwiniam moich starszych braci, którzy pokazali taki wynalazek jak gry. Od oglądania, gier przeglądarkowych do prostych wiedźminów, kończąc na Soulsach wciąż uwielbiam zagłębiać się w te liczne światy. Z takich gier, które zawsze pozostaną w moim sercu będą: Dragon Age: Origins; Bloodborne; Mass Effect. 

    Poza grami lubię czytać dobre fantasy (aktualnie czytam trylogię Wojen Makowych a następne w kolejce jest The Locked Tomb) i haftować słuchając Critical Role. 

    Życzę miłego dnia :)

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1670921119

    elo nowy jeste

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1677092135

    @andreo.spc

    Cześć wszystkim! Moja miłość do gier trwa od NESa, poprzez SNESa, PSX, a dalej to już głównie PC master race, aczkolwiek od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS5, stąd moja obecność tutaj :) 

    Lubię gry przygodowe, RPGi, zręcznościówki, ale przede wszystkim dobre i trzymające w immersji historie (a więc gry + filmy, seriale i książki). Jestem fanem twórczości Davida Cage'a i całego Quantic Dream. Przepadłem totalnie w Detroit, Cyberku (lekko pustawym poza misjami) i Wiedźminie czy Firewatchu. Większość gier które posiadam to wersje cyfrowe, więc do zobaczenia się z Państwem przy okazji zakupów :) GAME ON! :D

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 20 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1677094005

    WITAJCIE OBYWATELE WYMIENIOGRODU! :D


    Mi name $nake. Chwilkę już jestem tutaj, piszę w tematach, które mnie interesują, a pozatym jutubrę się zajmuję,
    nie tylko swoim, choć u siebie chwilowo mam przerwę od nagrywania :)

    W temacie o kanałach YT macie link do mojego kanału, a z ciekawostek, jak już w coś giereczkuję,
    to na pececie w przygodówki. Umiem w edycję audio i video, ale też cośtam w grafice zadziałam :D

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry