Days Gone, czy kupicie na premiere 26 kwietnia 2019?

Konto usunięte

Konto usunięte

Postów: 42 Gaduła
1554149390

Niedługo premiera gry Days Gone tylko na Playstation4.

Ja po kilku gamepleyach już wiem, że zaopatrze się 26 kwietnia 2019.

Narazie oglądam tylko filmy, by poczuć troche klimat,wkręcić się.

Czy jestecie zainteresowani tym tytułem, czy raczej odkładacie na czas późniejszy jak stanieje lub wogóle nie jesteście zainteresowani tym tytułem. Co wy o tym sądzicie dajcie znać wyraźcie swoją opinie.

  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554151074

    Jestem bardzo zainteresowany tym tytułem, jako przedsmak przed The Last of Us 2. Jednak obawiam się, że może się okazać to średniakiem wtopa jak z BFV, taki hype nakręcony a wyszła z tego gra 4+/10. Obym w przypadku Days Gone sporo pomylił i chciałbym aby wyszedł z tego solidny EX :) Z zakupem poczekam na pierwsze recenzje po premierze.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554152527

    @JIIINCHURIKI Czy ja wiem, czy Battlefield V było aż taką wtopą? Tzn. sprzedażową - owszem, ale w gruncie rzeczy jest to całkiem solidny tytuł. Co prawda singla nawet nie ruszyłem, ale multi jest naprawdę wciagające.

    A co do tematu, to poczekam na recenzje. Dopiero wtedy zdecyduję co dalej. Póki co mam w co grać :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1554152845

    Gdyby nie fakt, że nakręciłem się na Mortal Kombat 11 w dniu premiery (23 kwietnia) to zamówiłbym Days Gone. Pokładam duże nadzieje w tej produkcji, ze względu na mechanikę i klimat gry pokrewny do jednej z moich ulubionych serii gier - The Last of Us. Dynamika gry zapewni mocne wrażenia, oby tylko przy akcjach gdzie biegnie na Ciebie setka zombie nie było spadków fps.. Liczę jednak najbardziej na wciągającą fabułę, gdzie "jeszcze 5 minut i kończę" zamienia się w "jeszcze 5 godzin i trzeba skończyć" :) Tak jak wspomniał @JIIINCHURIKI , z pewnością będzie to dobry przedsmak przed TLoU 2 dla fanów survival horror'ów :) Akurat przez miesiąc czasu cena trochę spadnie i będzie można zrobić sobie samemu prezent na dzień dziecka... ;p 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554183835

    Biorę na premierę. Z każdym kolejnym zwiastunem apetyt rósł. Stety lub niestety wychodzi też MK11 i również będzie ogarnięte na premierę :-D

    Portfel już płacze, ale trudno. To łzy szczęścia :-)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1554188855

    Z racji tego , że jest to bardzo pokrewna  tematyka do Tlou , który jest moim ulubionym tytułem , tą gre kupię od razu na premierę.

    I mam nadzieję , że się nie zawiodę :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1554192417

    Trailery i gameplaye bardzo kuszą, uwielbiam takie klimaty. Niestety do lipca/sierpnia mam ostro w robocie, więc pewnie kupie po wakacjach wraz z pierwszymi obniżkami ceny.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 18 Początkujący
    1554203230

    Jeżeli chodzi o mnie, to na premierę na pewno nie. 

    Naparzam na razie w The Division 2 i po prostu nie mam czasu na inne gry.

    Poczekam jak zejdzie trochę z ceny, a może uda się wymienić tutaj na WG :)


    @JIIINCHURIKI

    Oglądanie filmów to takie trochę odbieranie sobie przyjemności z późniejszej gry.

    Nie lepiej samemu doświadczać wszystkiego na premierę ? 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 750 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554227562

    Ja jestem zainteresowany, ba, nawet szukam edycji specjalnej w steelbooku, ale chyba u nas w kraju już takowej nie ma...


    @Dalik ja póki co nie gram w nic innego prócz Division 2. Z początku tytuł, który wydawał mi się nudny teraz uważam za jeden z lepszych spośród tych, które wyszły w tym roku xD

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1554228295

    Lubię klimaty postapo tym bardziej w otwartym świecie,ale czy na premierę to nie wiem... Jutro zaczynam Division 2  też pewnie na trochę wsiąkne. Jest jakieś embargo na recki Days Gone?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554570893

    Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4

    Na blogu pojawiło się kilka słów ode mnie na temat Days Gone :) Ja już nie mogę się doczekać premiery!

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry