W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 142 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1720541493

    @kryjab20 właśnie się wymieniłem na Mirage i też mam nadzieję niebawem sprawdzić ile starego asasyna jest w nowym asasynie 😉

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 318 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1720689625

    Przeszedłem AC Mirage, platyna też wleciała.

    Świetna gra! Nie spodziewałem się że ta część okaże się aż tak dobra. Gameplay przypomina stare dobre assassyny z trylogii Ezzio z drobnymi usprawnieniami. Grafika i ogólnie klimat oddany grze, lokacjom, postaciom powala detalami, duży szczebel wyżej od poprzednich odsłon i chyba też ogólnie gier. Oprawa dźwiękowa 10/10. Fabuła niezmiernie intrygująca. Nic tylko brać i grać!

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1720802695

    Aktualnie gram w Mario Rabbids Sparks of Hope na Nintendo Switch, potem będę grał w Personę 5 na PS4 . Kupiłem też ostatnio w promocji Assassin's Creed 4 i The Wolf Among US na PS4 i w to będę grał później 

    3 Fajne!
  •  
    Masteron Moderator
    Postów: 346 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1720858581

    Ominąłem trylogię Batmana, i uznałem że czas ograć ten tytuł.

    Na Ps store za bodajże 33zł moża kupić Batmana Arkham Collection. 

    Odpaliłem Batmana Arkham Asylum i przyznam mimo tylu lat co ta gra ma ,utrzymuje rozgrywkę w napięciu jestem zaskoczony tą serią na serio😅🤣.

    Jeżeli ukończę tą część to dalej będzie kontynuacja, Arkham City oraz Arkham Kinght z wszystkimi dodatkami.

    5 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 757 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1720887432


    @Intj

    Koniecznie Persona 5 Royal, a nie podstawowa wersja. Royal ma dodatkowy content na +/-20 godzin :)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1721299478

    No to moi drodzy skończyłem Shadow Warrior 3 - gra graficznie bardzo ładna, sam gameplay na jakieś 10-12h, taka gra w stylu doom.


    Skończyłem też iron harvest 1920 - strategia bardzo przyjemna, można ograć też naszą Polskę (polanie). 


    I zabieram się za Shadow Warrior 2, po ogranej 1 i 3ce, zaczyna się fajnie, nie jest tak cukierkowa jak sw3, i ma najlepsze oceny.(na pewno jest najdłuższa z tego co czytałem).  Z ciekawostek, SW2 tylko w wersji cyfrowej w dobrej cenie można zakupić, obecnie była promka i za 28zł dorwałem).


    A potem powrót do Sekiro(odpuściłem w zeszłe wakacje przy małpie z braku czasu na intensywną grę, ale jak tylko skończę tego sw2 to nadrabiam zaległości ) ;)


    Ps. Ratney, na początku trochę dziwnie, bo samo skradanie, a potem gra bardzo przypomina stare Assasiny, moim zdaniem fajny, ale też nic takiego "wow", po prostu dobra gra i przyjemność z eliminacji kolejnych "żyć" bossów ;)

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Przygodówki naszego dzieciństwa. Recenzja książki Almanach: Gry przygodowe Point and Click
26 lipca 2024

Wyrusz w przygodę po historii gier przygodowych point and click, ich projektantach, o wzlotach i upadkach oraz nadziejach i porażkach.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry