W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 28 Początkujący
    1710450933

    @Ratnay Nie wiem, czy grałeś w CoD: Vanguard. Jak dla mnie najlepsza gra z serii obok Cold War i fajnie oddaje realia II WŚ. Polecam w razie co

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 28 Początkujący
    1710450986

    @NightShadow MIrage to było dla mnie straszne rozczarowanie niestety. Jedynie fajny soundtrack (lubię takie klimaty muzyczne) ratowały mi grę

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1710653102

    Spider-Man 2 Ps5

    Głos Venoma w Furii w DuelSense, aż mam „CIARKI”:)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 19 Początkujący
    1710665053

    Obecnie Cyberpunk do nadrobienia jeszcze tytuły takie jak god ragnarok, tlou*, tlou 2, Alan Wake, dying light 2, horizon Forbidden west.

    ( * w jedynkę grałem na ps3 więc chętnie odświeżę).

    Tak wiele gier a tak mało czasu 👎

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 361 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711012484

    Mimo wszelakiego hejtu odpaliłem wczoraj Skull And Bones i ..... jak dla mnie nie jest to wcale tak zła gra, jak ją malują :) 

    Bawię się dobrze, owszem przy AC:BF to wykastrowane piractwo ale dla casualowego gracza jak ja pływanie i handel między placówkami a także ulepszanie statki i wolne levelowania sprawia frajdę :) 


    Według mnie warto spróbować, wleciał właśnie 1 sezon ... może być tylko lepiej :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 361 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711012584

    @Vhaeraun znam ten ból :) 


    U mnie w kolejce czeka jeszcze Forbidden West, Uncharted Kolekcja Złodziei, Hogwart, Cyberpunk Widmo Wolności ... a teraz właśnie zacząłem piracką przygodę w Skull And Bones :) 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 86 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711194110

    A Ja ograłem Assasina całkiem fajny ten Mirage mimo ocen, na początku sporo skrywania się i mało walki co od razu wpłynęło na negatywne opinie, ale z biegiem gry zaczął coraz bardziej zwykłego Assasina przypominać i walki było sporo, także polecam.


    Ograłem też stare Mirrors Edge - super parkur, myślę że bajka dla fanów skakania po budynkach bajka.


    Teraz ogrywam ostatni final sezon the walking dead ;)  trzyma klimat jak poprzednie części, mimo że to tylko wybór decyzji.

    4 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1711306057

    Platynuję Helldivers 2 (zostało jedno trofeum), prócz tego trochę Horizon Zero Dawn.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry