Days Gone, czy kupicie na premiere 26 kwietnia 2019?

Konto usunięte

Konto usunięte

Postów: 42 Gaduła
1554149390

Niedługo premiera gry Days Gone tylko na Playstation4.

Ja po kilku gamepleyach już wiem, że zaopatrze się 26 kwietnia 2019.

Narazie oglądam tylko filmy, by poczuć troche klimat,wkręcić się.

Czy jestecie zainteresowani tym tytułem, czy raczej odkładacie na czas późniejszy jak stanieje lub wogóle nie jesteście zainteresowani tym tytułem. Co wy o tym sądzicie dajcie znać wyraźcie swoją opinie.

  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1556831003

    A ja przed chwilą trafiłem na trzecią hordę, i tym razem ta ekipa przejechała się po mnie jak Pudzian po Najmanie. Nie wiem ilu ich było, ale zrobiłem z 10 wybuchów, wystrzelałem 200 sztuk amunicji a ich w ogóle nie ubyło, nadal cały 50 calowy ekran pełen zombie mnie gonił :D Nie powiem, to robi wrażenie. Rozgrywka się rozkręca, pomimo wszystkich niedociągnięć które tutaj wymieniłem- gra da się lubić.

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1557750879

    https://kolekcjonerki.com/przedmiot/gra/days-gone-edycja-kolekcjonerska/ jeżeli ktoś chciałby kupić w sklepie Media Markt za 600zł.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1570694542

    Odkopuje temat bo mam dziwny problem z gra. Wczoraj ja zacząłem i mam problem taki ze dochodzę do momentu w grze jak gonisz gościa ktory podgląda Cie jak szukasz motoru gdzie wczesniej go zostawiłeś ( misja fabularna na poczatku gry ) i dochodzisz do jakiegoś obozu tam sie okazuje ze typek go rozebrał i przy rozmowie z gościem wyrzuca mi grę. Ps4 wyskakuje jakis komunikat gra sie wyłącza. Moje pytanie brzmi czy tylko ja tak mam czy tez moze byc spowodowane tym ze jest to wersja bez aktualizacji 1.0, 20gb musi sie jeszcze pobrać ale czy to jest głównym wyznacznikiem ze gra sie zwiesza i ja wywala ? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1570695146

    Masz wersje pudełkową czy cyfrową? Bo jeżeli cyfrową,to musisz pobrać całość,czyli wszystkie aktualizacjie, jeżeli natomiast,posiadasz pudełkową to odinstaluj, i jeszcze raz zainstaluj.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1570698061

    Pudełkowa tylko tez zastanawia mnie fakt na płycie napisane jest ze potrzebne ok 50gb a z płyty zainstalowało sie tylko 12 xd dziwna sprawa :D 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1570702155

    To spróbuj zainstalować na nowo 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1570702870

    Będę kombinował dzięki za pomoc. Piona ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1570737080

    E tam.. najważniejsze jest to żebyśmy zdrowi byli i żeby wódka nie drożała ...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1570748121

    Tak naprawdę wszystko to ch*j przy jednym uśmiechu bąbelka 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1570801383

    Przymierzam się do kupna , ale jak wyjdzie to zobaczymy. Nie ukrywam jestem ciekawy tej gry

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry