W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1702492240

    God Of War RAGNAROK: Valhalla.

    Darmowe DLC opowiada nam świetną historię, polecam ograć!

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1702757610

    @Masteron Myślałem, że dadzą hackslahowy dobry endgame, a dali jakieś roguelike bullshit, chociaż z historią i narracją...

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1702984109

    Ogrywam Pająka 2

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 31 Początkujący
    1703786661

    The Callisto Protocol  . Chyba jedna z najtrudniejszych platyn którą  udało mi się zdobyć 😅Poziom trudności daje w kość 😀

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1703792642

    A ja sprawdzam co Mikołaj przyniósł🤣Najpierw Walking Dead Destinies i wcale takie tragiczne nie jest,potem sprawdziłem Robocopa i jest klimat z filmów i przyjemnie sieje się rozpierduche,a teraz instaluje Immortals of Aveum😆

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 37 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1703993420

    Ja gram na Nintendo Switch w Oceanhorn 2 i na PS4 w Star Ocean 5

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704225113

    Skończyłem Wiedzmina Thornbraker (super karcianka) i zabieram się za tą gierkę z plusa : A Plague Tale :) Evil Westa 2 mies temu ograłem i na szczęście wymieniłem

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704276065

    Resident Evil 4 Remake Ps5 (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    6 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704294497

    @Masteron RE4 Remake Też czeka na półce u mnie. Chciaż grałem w oryginał i bardzo mi się podobał to chętnie odświeżę sobie ten tytuł na w nowym wydaniu. Prawdopodobnie gra będzie mi wyglądała tak jak ją zapamiętałem jak to z remakeami takich hitów bywa.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1704824367

    Właśnie zabieram się za Hadesa, a dziś doszedł mi Spider Man 2, także obie gry zapowiadają się super ;) 

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry