W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1704938398

    Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Kompletna. Raczej nie wracam do gier, które już ograłem ale ostatnio wpadł mi Wiesiek na PS5 i jest mega, ta gra się chyba nigdy nie zestarzeje. Pierwszy i jedyny raz ogrywałem go 6-7 lat temu, pożniej weszły dodatki, które też ograłem. teraz, mimo iż pamiętam fabułę, historię, część misji, to poniownie bawie się jak dziecko 😀
    Jeśli ktoś ogrywał Wieśka kiedyś tam to zachęcam żeby sobie go przypomnieć w nieco odswieżonej wersji 👍 niejedna a nawet większość obecnych gier nadal się do niego nie umywa, ale kto co lubi.

    8 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1705348084

    @Korsarz Ja co prawda po latach dogrywam dodatki, ale mam podobne wrażenia. Satysfakcja z gry świetna jak dawnej :)

    A z innej beczki to ostatnio, zamiast grać ze znajomymi 1 vs 1 w FIFE to gramy 2 vs 2 i tutaj dopiero są nowe emocje :D

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1705844315

    To tak wracając do mojego ostatniego posta:


    - Hades ograny i to pierwszy rogue like który faktycznie podobał mi się :)


    - Spider Man 2 super gierka, chociaż bardzo podobny game play do poprzednich Spider Manów


    Do tego ruszyłem z Scars Above i wpadła mi pierwsza platyna(przechodzę główne wątki i misje poboczne w grach) a tutaj zupełnie nieświadomie wszystko na 100% wbiłem także jak ktoś chce zodbyć platynę za zwykłe przejście gry to polecam ;)


    teraz zabrałem się za Observera ;)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1705912814

    Red Dead Redemption Ps4.(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia) Tytuł ten fajnie że śmiga w 60fps na PS5, ale śmieszne jest to że gra która wyszła 13 lat temu działa w 60fps-ach a taki RDR2 na Ps5 już nie😅, nie wiem na co czekaja Rockstar.🤷🏼

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1705931049

    @Masteron skończę rdr2 po raz drugi to czas w końcu przejść jedyneczkę,  bo nie przeszedłem wcześniej,  swoją drogą niezły spadek pewnie się odczuwa jak się przesiądzie z 2 na pierwszą odsłonę.... dzieli je kilka ładnych lat ;)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1705949205

    @zapala1994 odczuwa się odczuwa się ten spadek:) ALE są niektóre takie smaczki w pierwszej części których nie ma w RDR 2, mówię tutaj o pojedynkach które występują w różnych miastach, lub można wywołać poprzez wywołanie oszusta w grze pokera, co jest mega, mega super!

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1706108102

    Obserwer ograny, bardzo ciekawa fabuła, coś jakby blokowisko z Cyberpunka i tam trwa śledzctwo, całkiem fajne i coś nowego : )


    W między czasie ograłem Unravela 1 i 2ke, naprawdę bardzo przyjemne gry, ale jednak do mojego ulubionego SackBoya umywa się.


    Teraz Ogrywam Vasperie, potem gry z plusa, ciekawe jakie przygody mnie czekają ;)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 28 Początkujący
    1706731075

    Ogrywam nowego Prince of Persia i co prawda dłużył mi się początek, ale im dalej w las tym lepiej. Gra świetnie się rokręca i jest bardzo wymagająca (przynajmniej dla mnie). Polacam

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1707226041

    Ogrywam zaległości, obecnie MotorStorm RC na vitke gram, ciężkie te supersamochody do przejścia 😁

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1707256417

    Mam pytanko zastanawiam się nad zakupem Gotham Knights jest teraz promocja w psstore za 68 zł. Ogrywał ktoś niedawno jest aż tak źle jak pisali w recenzjach ? 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry