W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1707313730

    @adam97 miałem ze 3 podejścia, za każdym razem wmawiałem sobie że nie jest źle, że wkońcu zdam .... i niestety po 2-3h grania usuwałem... myślę że w tej cenie znajdziesz coś lepszego :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1707321337

    @adam97 Ja przeszedłem całą,dalej mam na półce w steelbooku i nie żałuję,a kupiłem na premierę ale to jak zawsze rzecz gustu i najlepiej samemu ocenić i chyba lepiej Ci wyjdzie pudełko za 50-70 zł 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1708129964

    Ograłem Atomic Heart i kończe właśnie dlc(gra mega wciąga, sam gameplay przyjemny, fabuła dość ciekawa, ale wreszcie jakiś świerzy pomysł na solo fpsa :) polecam 9/10, w weekend odpalę Thymesie ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1708163019

    @NightShadow Potwierdzam świetna gra i wciąga od początku do końca.Mam zamiar wrócić do tego tytułu ale czekam aż wyjdą wszystkie dodatki bo są na razie tylko 2,a mają być 4.A jak te DLC długie są?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 135 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1708179445

    @NightShadow byłbym ostrożny z Thymesią - na etapie dema, które ogrywałem, skutecznie zniechęciła mnie do siebie.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1708251228

    Ahh pomyliłem Thymesie z Steelrising ;) Dziś ten Steelrising załączyłem z ps plusa, ogólnie gatunek Souls like to mój ulubiony gatunek więc wszystkie takie gry pochłaniam ;) 


    A co do pytania Szefo 21 dodatek to takie 3-4h, ale warto, to tak jak z biletem do parku rozrywki, czasem warto za dodatkową atrakcje dopłacić ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1708955143

    Trochę poszło to granie, Steelrising nawet fajny, ale jak na soulsy to trochę przeciętniak. Daję 7/10 jako fan soulsowych gier. Potem ograłem Robocopa, gra fajna ale trochę za krótka. Obecnie odpaliłem Helldivers 1nke(teraz widzę wielki boom na 2ke jest). Potem czeka mnie ogrywanie Lords Of the Fallen(promocja jest w media expert i media markt(po 99zł). Jesli mamy tu fanów soulsów to zapraszam do wspólnej gry. : )

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 135 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1708969674
    Kampania Call of Duty: Modern Warfare II. Po ukończeniu "jedynki" stwierdziłem, że przejdę całą trylogię, choć III jest mocno średnia i krótka.
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1709797674

    Powracam do Until Dawn, 7 lat przerwy, odkąd ograłem ten tytuł, i nadal wygląda niesamowicie oraz utrzymuje rozgrywkę w napięciu!

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1709826418

    Ograłem Lords of the Fallen i jestem mega pozytywnie zaskoczony, świetny souls like. Teraz kończe dead island 2, a potem zabieram się za gierki z plusa. Obecnie sporo fajnych gier jest na wyprzedażach z Media Marktu jak coś : )  Jak ogram gry z ps plus to czas na Assasins Creed Mirage ;)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry