W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 91 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1700648182

    @Masteron przetestuje wkrótce ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1700748718

    Lies of P. Świetna, bardzo dopracowana gra. Ładna grafika i bardzo dobra optymalizacja - gram na PS4. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1700824406

    Skończyłem GoW Ragnarok i w końcu zacząłem CP 2077. Miała być edycja kompletna, ale przygrali w kulki i sięgnąłem po wersję z PS4.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1700825833

    Cały czas myślę o CP2077, warto już w to zagrać? Jest duża różnica pomiędzy generacjami PS? Czy czekać jeszcze na nowe łatki?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1700834143

    @DonGrigori dużo GB jest do ściągnięcia na starcie ?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 85 Gaduła
    1701016378

    @Nostar Nowych łatek już nie będzie bo skończyli rozbudowę gry i tak jak jest teraz tak już zostanie i na ps5 mogę polecić z czystym sumieniem bo niedawno ogrywałem od nowa żeby dodatek ograć i jak dla mnie sztos zarówno podstawka jak i dodatek😉


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 85 Gaduła
    1701016593

    @zapala1994 Gra z dodatkiem waży 90,87GB z tego sam dodatek Widmo wolności zajmuje 33,65GB

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 28 Początkujący
    1701024782

    Grał ktoś w Tsubasę? Jak wygląda zwykła kampania?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 91 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1701027440

    A ja kończę Torchlight 2 a potem zabieram się za Torchlight 3, polecam każdemu kto lubi gry podobne do Diablo ;)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1701078606

    Ja gram w Tony Hawk Pro Skater 2 na PC - ale to jest oldschool :D Polecajka!

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry