W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1701085752

    @dominika.l   jest w porządku, lecz bez znajomości anime raczej ciężko się odnaleźć

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1701888121

    Persona 5 Tactica na PS5

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1701967552

    Ogrywam gry z ps plusa a potem rozpocznę świąteczną przygodę z Hogwart Legacy, ahh nie mogę doczekać się!

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1701972834

    Finał Fantasy XVI 😉 

    Póki co sztos gierka 👍

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1701974586

    Gta vice city definitive ;)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1702035377

    Właśnie wbiłem platynę w Assassin’s Creed Mirage i to było jedne z najlepszych 30 godzin jakie przeżyłem z tą serią, gra jest zdecydowanie mniejsza od poprzedniczek i to na plus oraz powrót do korzeni i nasz bohater nie jest terminatorem🤣A teraz odpalam Avatara i zobaczymy co to będzie😉

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 31 Początkujący
    1702295601
    Moje drugie podejście do cyberka ale tym razem w wersji na ps5 . Gierka wypas a kampania fabularna urywa jajca . Ahhh gdyby ten tytuł  od samego początku tak działał  i wyglądał  😆
    3 Fajne!
  •  
    Postów: 28 Początkujący
    1702319095

    W Tsubasę :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1702334140

    Far cry new dawn ;)

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1702464639

    Zacząłem włąśnie Pająków Dwóch - większe, lepsze, ładniejsze... niż pająk sam w 1 części :) 


    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry