Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4 - Premiery
Premiery

6 kwietnia 2019

anetka anetka

Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4

Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4 - Premiery

Przygodówka z otwartym światem i motywem przetrwania startuje 26 kwietnia z wyłącznością dla PS4. Days Gone to amerykańska produkcja ekipy Bend Studio.

Akcja rozgrywa się w wulkanicznej scenerii Pacific Northwest pełnej lasów, gór, rzek. Gra łączy w sobie dwa gatunki - przygodówki i akcji. Producenci zapewnili nam otwarty świat, a w nim widoczne efekty pogodowe, takie jak realistyczny deszcz i zmienny cykl dnia i nocy.

Przewodnim motywem gry jest przetrwanie, o które będzie walczył główny bohater - żądny wyzwań motocyklista i łowca głów Deacon St. John. Akcja rozgrywa się 2 lata po wybuchu globalnej epidemii wirusa, który przemienił ludzi w zombie inaczej nazywanych Freakersami. Podczas rozgrywki pojawiać się będą retrospekcje z czasów przed wybuchem epidemii. Gracz będzie podejmował decyzje mające wpływ na kształt historii rozgrywki.

Producenci przekonują, że nie zabraknie tak zwanych fetch questów, a zadania będą wiarygodnie osadzone w otaczającej rzeczywistości gry. Misje poboczne będą dotyczyć między innymi rozgromienia obozów Freakersów, czy polowania na zwierzęta. Do obrony i ataku będziemy używać zarówno broni białej, jak i palnej - karabiny, pistolety, strzelby, miotacze ognia i rakiety.

Zombie będą dzielić się na dwie grupy - Newts, czyli łowcy atakujący w pojedynkę i z zaskoczenia oraz Horde, czyli grupy setek Freakersów poruszających się, atakujących i żerujących razem jak jeden organizm.

Days Gone to brutalny świat zniszczony przez wirus, w którym każdy chce przetrwać za wszelką cenę. Nie zabraknie także wątku przyjaźni, poświęceń oraz chwil wzruszenia.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Zmora wszystkich graczy – przegrzewająca się konsola

25 października 2020 Poradniki

Przegrzewająca się konsola to częsta usterka. Oznacza, że z naszym sprzętem dzieje się coś niedobrego. Są jednak sytuacje, kiedy problem jest nieco głębszy i wynika z wad samego sprzętu.

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Do góry