Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4 - Premiery
Premiery

6 kwietnia 2019

anetka anetka

Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4

Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4 - Premiery

Przygodówka z otwartym światem i motywem przetrwania startuje 26 kwietnia z wyłącznością dla PS4. Days Gone to amerykańska produkcja ekipy Bend Studio.

Akcja rozgrywa się w wulkanicznej scenerii Pacific Northwest pełnej lasów, gór, rzek. Gra łączy w sobie dwa gatunki - przygodówki i akcji. Producenci zapewnili nam otwarty świat, a w nim widoczne efekty pogodowe, takie jak realistyczny deszcz i zmienny cykl dnia i nocy.

Przewodnim motywem gry jest przetrwanie, o które będzie walczył główny bohater - żądny wyzwań motocyklista i łowca głów Deacon St. John. Akcja rozgrywa się 2 lata po wybuchu globalnej epidemii wirusa, który przemienił ludzi w zombie inaczej nazywanych Freakersami. Podczas rozgrywki pojawiać się będą retrospekcje z czasów przed wybuchem epidemii. Gracz będzie podejmował decyzje mające wpływ na kształt historii rozgrywki.

Producenci przekonują, że nie zabraknie tak zwanych fetch questów, a zadania będą wiarygodnie osadzone w otaczającej rzeczywistości gry. Misje poboczne będą dotyczyć między innymi rozgromienia obozów Freakersów, czy polowania na zwierzęta. Do obrony i ataku będziemy używać zarówno broni białej, jak i palnej - karabiny, pistolety, strzelby, miotacze ognia i rakiety.

Zombie będą dzielić się na dwie grupy - Newts, czyli łowcy atakujący w pojedynkę i z zaskoczenia oraz Horde, czyli grupy setek Freakersów poruszających się, atakujących i żerujących razem jak jeden organizm.

Days Gone to brutalny świat zniszczony przez wirus, w którym każdy chce przetrwać za wszelką cenę. Nie zabraknie także wątku przyjaźni, poświęceń oraz chwil wzruszenia.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry