Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4 - Premiery
Premiery

6 kwietnia 2019

anetka anetka

Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4

Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4 - Premiery

Przygodówka z otwartym światem i motywem przetrwania startuje 26 kwietnia z wyłącznością dla PS4. Days Gone to amerykańska produkcja ekipy Bend Studio.

Akcja rozgrywa się w wulkanicznej scenerii Pacific Northwest pełnej lasów, gór, rzek. Gra łączy w sobie dwa gatunki - przygodówki i akcji. Producenci zapewnili nam otwarty świat, a w nim widoczne efekty pogodowe, takie jak realistyczny deszcz i zmienny cykl dnia i nocy.

Przewodnim motywem gry jest przetrwanie, o które będzie walczył główny bohater - żądny wyzwań motocyklista i łowca głów Deacon St. John. Akcja rozgrywa się 2 lata po wybuchu globalnej epidemii wirusa, który przemienił ludzi w zombie inaczej nazywanych Freakersami. Podczas rozgrywki pojawiać się będą retrospekcje z czasów przed wybuchem epidemii. Gracz będzie podejmował decyzje mające wpływ na kształt historii rozgrywki.

Producenci przekonują, że nie zabraknie tak zwanych fetch questów, a zadania będą wiarygodnie osadzone w otaczającej rzeczywistości gry. Misje poboczne będą dotyczyć między innymi rozgromienia obozów Freakersów, czy polowania na zwierzęta. Do obrony i ataku będziemy używać zarówno broni białej, jak i palnej - karabiny, pistolety, strzelby, miotacze ognia i rakiety.

Zombie będą dzielić się na dwie grupy - Newts, czyli łowcy atakujący w pojedynkę i z zaskoczenia oraz Horde, czyli grupy setek Freakersów poruszających się, atakujących i żerujących razem jak jeden organizm.

Days Gone to brutalny świat zniszczony przez wirus, w którym każdy chce przetrwać za wszelką cenę. Nie zabraknie także wątku przyjaźni, poświęceń oraz chwil wzruszenia.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry