Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4 - Premiery
Premiery

6 kwietnia 2019

anetka anetka

Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4

Już wkrótce premiera Days Gone tylko na PS4 - Premiery

Przygodówka z otwartym światem i motywem przetrwania startuje 26 kwietnia z wyłącznością dla PS4. Days Gone to amerykańska produkcja ekipy Bend Studio.

Akcja rozgrywa się w wulkanicznej scenerii Pacific Northwest pełnej lasów, gór, rzek. Gra łączy w sobie dwa gatunki - przygodówki i akcji. Producenci zapewnili nam otwarty świat, a w nim widoczne efekty pogodowe, takie jak realistyczny deszcz i zmienny cykl dnia i nocy.

Przewodnim motywem gry jest przetrwanie, o które będzie walczył główny bohater - żądny wyzwań motocyklista i łowca głów Deacon St. John. Akcja rozgrywa się 2 lata po wybuchu globalnej epidemii wirusa, który przemienił ludzi w zombie inaczej nazywanych Freakersami. Podczas rozgrywki pojawiać się będą retrospekcje z czasów przed wybuchem epidemii. Gracz będzie podejmował decyzje mające wpływ na kształt historii rozgrywki.

Producenci przekonują, że nie zabraknie tak zwanych fetch questów, a zadania będą wiarygodnie osadzone w otaczającej rzeczywistości gry. Misje poboczne będą dotyczyć między innymi rozgromienia obozów Freakersów, czy polowania na zwierzęta. Do obrony i ataku będziemy używać zarówno broni białej, jak i palnej - karabiny, pistolety, strzelby, miotacze ognia i rakiety.

Zombie będą dzielić się na dwie grupy - Newts, czyli łowcy atakujący w pojedynkę i z zaskoczenia oraz Horde, czyli grupy setek Freakersów poruszających się, atakujących i żerujących razem jak jeden organizm.

Days Gone to brutalny świat zniszczony przez wirus, w którym każdy chce przetrwać za wszelką cenę. Nie zabraknie także wątku przyjaźni, poświęceń oraz chwil wzruszenia.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry

20 kwietnia 2024 Recenzje gier

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!

27 marca 2024 Aktualności

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Zafascynujesz się przedwojenną Warszawą - recenzja The Thaumaturge 2024

16 marca 2024 Recenzje gier

The Thaumaturge zostało stworzone przez polskie studio Fool’s Theory, które postanowiło przenieść nas na początek XX wieku do Warszawy. Przyznaję, że jest to pomysł dość nietuzinkowy.

Przeszłości nie da się wymazać - recenzja The Medium

11 marca 2024 Recenzje gier

Serwisy klasyfikują The Medium jako horror psychologiczny z widokiem z trzeciej osoby. Jak jest naprawdę?

Do góry