W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 43 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1723438261

    Aktualnie gram w Dragon Dogma Dark Arisen na switchu, bo mi PS4 siadło... W tym tygodniu jedzie do serwisu. Jak ps5 stanieje 500-700 zł to kupię. Jak będzie działać tak jak PS4 to nigdy już więcej nie kupię żadnej konsolki Sony. Czasy PS1 i PS2 dobrze wspominam. Kupiłem też ostatnio 

    New Super Mario u deluxe i jest to mój drugi ex na Nintendo Switch. Kupiłem go ze względu na siostrzeńców w wieku 5 i 7 lat. Mi się w dzieciństwie podobało Mario na Pegasusie, mam nadzieję że im też się spodoba.

    2 Fajne!
  •  
    Minuta1985 Moderator
    Postów: 270 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1723483988

    @Intj Dark Arisen całkiem zajebista gierka, ograna na PS3. Co do PS5 za 1500 zł to chyba musisz poczekać na PS5 Pro i złapać używaną FATkę, może Slimkę jak Ci się poszczęści. Ja cały czas ogrywam gry z PS4 na PS5 i gdyby nie Tekken 8 to nadal katowałbym mojego PROsiaka. Niestety ale ta generacja się Sony mocno nie udała i to przez swoje własne głupie decyzje.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1724583030

    Kena ograna, bardzo przyjemna grafika i fajna przygoda, bossowie wymagający ale na większych poziomach trudności(można wybrać na początku gry)


    Kończę też Missama Chronicles na ps5 i gra jest mega podobna do Mutant zero hour, jak ktoś grał i lubi takie taktyczene klimaty to polecam, sama przyjemność ;)


    Dragons Dogma za kilka dni odpalam po skończeniu Misamy ;)

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 381 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1724871660

    Wsiąkłem trochę w Baldura 3 na PC ;)

    choć zapewne i tak nie znajdę czasu aby skończyć fabułę to jednak gra miażdży inne RPG :D 


    Na konsoli ograłem Alone in the dark i muszę wszystkim polecić - świetny mix Lovecrafta z Residentem :) 

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1725046173

    Pograłem w Dragons Dogma 1 ale gra niestety mnie odrzuciła. Dlaczego? Postać szybko się męczyła, mimo wielu godzin gry w dalszym ciągu nie było możliwe telerpotowanie się z miasta do miasta, a droga do wuest to zwykle kilkadziesiąt minut. Co do grafiki wiadomo, nie jest to nic świetnego bo grafa z ps3, ale zwykle na nią nie zwracałem uwagi. 


    Ograłem forspoken i mimo ocen dałbym tej grze 7/10, jest to dobra gra, nawet znajomi ją platynowali i zachwalali. Wiadomo przyczepić się można do kilku spraw ale ogólnie jest ok :)


    jestem w połowie Dead space ps5 i gra wypadła całkiem nieźle, ciekawa podróż po statku pełnym mutantów, jak w obcym ;)


    za kilka dni zabiore się za final fantasy xvi ;)

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 381 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1725554773

    @NightShadow

    sam wróciłem do Forspoken głównie przez Ciebie (mignęło mi na apce że grasz i postanowiłem wrócić :D ) i… nie żałuję :D 2 połowa gry jest dobra… a zakończenie nawet bardzo dobre :) 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1725609407

    @kenny2612 warto było, ludzie często idą jak owce za wilkiem, ktoś zarzuci złą opinię i wszyscy minusują, a czasem gry są całkiem fajne te z gorszymi opiniami ;)


    Jednak Final mi doszedł dzień po disciples, także musi poczekać, ale sam Disciples liberated dałbym ocenę 6.5/10 gra jest po prostu ok, jako fan strategii wiadomo będę czuł większą radochę, ale z wszystkich istniejących części ta jest najgorsza, ale wystarczająco dobra by kupić i przetestować ;) Po pierwsze nie widzę przycisku auto rozgrywki jeśli Twoja armia nie ma przewagi wystarczającej, co czasem daje bardzo żmudną walkę, która przy iluś podobnych przeciwnikach męczy i wydłuża rozgrywkę. Sama podstawka to ponoć 80h i jest to możliwe, dopiero do 2 rozdziału doszedłem a z 10h myślę że już mam nabite, przy staraniu się utrzymania szybkiego tempa rozgrywki.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1725644056
    Wczoraj odebralem swoja kopie space marine 2 a dzisiaj zacząłem singla i jest mega, gierka wyglada epicko. No i wkoncu doczekałem się nowych gearsów 😀
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1725646072

    Sam ostatnio próbowałem Forspoken ale przy 8 rozdziale zrobiłem sobie przerwę i tak mnie zabrał Dark Souls Remastered,że zapomniałem o Forspoken🤣ale kiedyś mam zamiar wrócić i ukończyć bo grało się przyjemnie.A dzisiaj wpadł Astro Bot i ogrywam z córką😉(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    6 Fajne!
  •  
    Postów: 319 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1726435862

    Przeszedłem Star Wars Ocalały. Ogólnie dobra gierka 7/10. Gameplayowo i graficznie bardziej dopieszczona od poprzedniczki, jednak fabularnie trochę kulała pod koniec. 

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Activision, co wy zrobiliście z CoD’em?! Call of Duty: Modern Warfare III - recenzja kampanii (XSX)
26 sierpnia 2024

Trzecia część rzuca nas w wir zmagań z kontrowersyjną postacią, niejakim Vladimirem Makarovem. Rozpoczyna się polowanie na szaleńca planującego rozpocząć trzecią Wojnę Światową.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry