W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 318 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1719574810

    No i wleciała platyna w Rise of the Ronin, naprawdę super gra. Moim zdaniem nie doceniona. Czytałem że dużo ludzi narzeka na grafikę no i jest to fakt że delikatnie odstaje ona od dzisiejszych standardów, mimo to naprawdę nie jest źle, w niektórych miejscach idzie się zachwycić, nawet parę screenów strzeliłem tak mi się kilka miejscówek spodobało. Jest stabilne 60kl/s a gameplay to sam miód, feeling broni i ogólnie walka nie znudziła mi się ani na chwilę, do samego końca dobrze się bawiłem a spędziłem w grze nieco ponad 50h. Fabuła moim zdaniem najsłabszy element gry ale też nie jest źle. Postacie są ciekawe i różnorodne. Jedyny minus jaki ta gra posiada to naprawdę monotonne dialogi, ale wszystko jest pomijalne także nic nie męczy. Ocena ogólna 8/10 POLECAM. 


    W co by kurna teraz pyknąć?🤔

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1720032340

    @kryjab20 Max Payne 3 😅  Ostatnio naszła mnie ochota na starsze tytuły i wróciłem do maxa po raz trzeci bodajże  . Jestem zachwycony . Mimo upływu czasu to gierka wgl się nie zestarzała .Niesamowita przyjemność z gry ! 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1720049187

    The chant był naprawdę przyjemny i ciekawy, chociaż króciutki ;)


    Armored core to gratka dla ludzi którzy lubią stres zafundowany od twórców Dark Souls czy Elden Ringa, walki dopracowane, tylko gra mało fabularna ;)


    Tales of Arise to już gra nowego typu, walki odbywają się w czasie rzeczywistym i nawet można fajne kombosy wykonać ;) gra takie 7/10


    teraz kończe Shadow Warrior 3, jak ktoś lubi klimaty Doom czy Dukem Nukem to polecam, mase potworów czeka na sieczkę ;) jedynkę ograłem stosunkowo niedawno i obie cześci naprawdę fajne :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 318 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1720077216

    @kamil123  

    Mam akurat na lapku zainstalowane, też x razy przechodziłem

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1720101138

    Siadam wieczorami ponownie do Wieśka, tym razem w wersji na PS5. Prawdopodobnie wpadnie kolejna platynka.

    4 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 758 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1720432656

    Shin Megami Tensei V Vengeance (:

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 318 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1720438399

    Teraz leci u mnie Assassin's Creed Mirage, i po 13h w grze mogę powiedzieć że jest spoko, naprawdę spoko 👍

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 391 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1720462939

    Aktualnie grane jest Worms W.M.D. gdzie satysfakcja z wysadzania znajomych jest 100 razy większa niż za dzieciaka :D
    Polecam zagrać każdemu, kto lub grać w robaki :)

    3 Fajne!
  •  
    Masteron Moderator
    Postów: 348 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1720465815

    Wracam do kampanii jak i online Call Od Duty WW2.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 318 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1720510591

    @andreo.spc    Wiadomo robaki to robaki, najlepiej się grało w worms Armageddon 2 stacjonarnie na komputerze w kilku znajomych po kolei 😉

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Activision, co wy zrobiliście z CoD’em?! Call of Duty: Modern Warfare III - recenzja kampanii (XSX)
26 sierpnia 2024

Trzecia część rzuca nas w wir zmagań z kontrowersyjną postacią, niejakim Vladimirem Makarovem. Rozpoczyna się polowanie na szaleńca planującego rozpocząć trzecią Wojnę Światową.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry