W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 92 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1714720153

    Ostatnio udało mi się ograć Akibas Beat - bardzo słaba jakościowo gra anime. 


    Dead island - pierwsza część co prawda gorsza graficznie od 2ki ale frajdy przyniosła mi co nie miara ;) na pewno dużo lepsza od następnej części jeśli chodzi o klimacik. 


    Ograłem teraz właśnie Shadow Warrior - jeśli ktoś ceni klimat jak z dukem nukem czy doom to ten tytuł go powinien zadowolić ;)


    a teraz instaluje Terminatora Resistence, zobaczymy co to będzie ;)

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1715189577
    Cały czas Stellar Blade. Na ten moment najlepsza gra pod względem rozgrywki i fabuły w tym roku. Aż się serce raduje, że ktoś jeszcze potrafi pisać angażujące historie ;__;
    3 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1715249123

    @konewko czekam właśnie na swoją kopię i ruszam z kopyta! :D


    2 Fajne!
  •  
    Postów: 86 Gaduła
    1715285323

    @konewko @kenny2612 U mnie też od premiery i oderwać się nie mogę.Kozak gierka,świetna eksploracja i jeszcze lepsza walka i fajnie,że historia też ciekawi nawet w pobocznych zadaniach.Więcej takich perełek😃

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1715338067

    @Szefo21 to dziś zaczynam przygodę ze Stellar Blade :D


    demko juz ograne, bardzo fajnie motywuje aby wsiąknąć w ten klimat :) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 86 Gaduła
    1715339480

    @kenny2612 Uwierz mi demko to tylko mały przedsmak tego co Cię czeka ale jak ten mały urywek podszedł to dalej jest tylko lepiej😉miłego grania i polecam ten wyższy poziom trudności😃

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 92 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1715421254

    No ja jeszcze trochę poczekam na stellar Blade ale robicie Panowie smaczek na nią ;)


    ograłem tego terminatora i tak bardzo przypadł mi do gustu że jeszcze DLC sobie dokupiłem ;)


    tunica pograłem z 2h i usunąłem, gra mocno chaotyczna. 


    I ogrywam z ps plusa GhostRunner 2, jedynka była zacna, a dwójka jej nie odstępuje, czy to graficznie czy poziomem trudności ;)

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1715525117

    Platyna w Stellar Blade wbita. Ciut męcząca jak się coś zapomni. Gdyby ktoś miał jakieś pytania to chętnie pomogę :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 86 Gaduła
    1715536694

    @konewko Da się coś pominąć,żeby potem nie można było do tego wrócić?Czy np.jakiś obszar jest potem niedostępny czy coś?i jak to wygląda z tymi zakończeniami bo są 3 pucharki i trzeba się bawić zapisami rozgrywki czy grać od nowa?

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1715547698
    @Szefo21 można pominąć niektóre z obozów i znajdźki, bo są pochowane i trzeba potem się wracać albo co gorsza zaczynać nową grę, bo są dwa punkty bez powrotu.


    Dwa zakończenia można zrobić jak dobrze pójdzie podczas pierwszej gry, trzecie w new game plus.


    Na pierwszy raz to najlepiej grać jak się chce i zbierać co się chce, resztę zgarnąć w ng+.

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry