W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 81 Gaduła
    1713388490

    Dzisiaj skończyłem Banishers Ghost of New Eden i spędziłem w tej grze naprawdę sporo czasu (około 80 godzin) i z czystym sumieniem mogę polecić ten tytuł i jak dla mnie jeżeli tak mają działać i wyglądać gry AA to więcej takich perełek proszę😁

    A teraz się zabieram za dodatki do Dead Island 2😉

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1713462419

    Assassin's Creed Odyssey oraz w przerwach Stardew Valley 😄

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 31 Początkujący
    1713618659

    Właśnie ukończyłem AC Mirage .  Bardzo przyjemny tytuł a platyna banalna . Powrot do korzeni i rozmiar gry na duży plus , taka ValhAlla  wymęczyła mnie niemiłosiernie 😅 . Teraz czas na Death’s Doors 😆

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 90 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1713800292

    Od ostatniego czasu ukończyłem gierki w zplusa.

    Skul jednak mnie nie wciągnął.

    Immortal of Aveum  - bardzo ładna grafika, ale sama gra w sobie mocno przeciętna, niby mamy tą magie ale potworków niewiele, a same poziomy nie wymagające od nas za wiele myślenia. Dałbym takie 6.5. 


    Nadrobiłem też zaległości, tzn watch dogs 2 = gra mega podobna do GTA z opcją hakowania, z trzech części moim zdaniem 2ka najlepsza. Polecam!


    Obecnie ogrywam sobie Wild Heart, coś na wzór Monster Hunter World, gdzie ten 2 tytuł mnie mocno odepchnął, tak tu narazie po prostu jest ok, dam wam znać jak ogram trochę więcej niż 2h.

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1714068946

    W Fallouta 4 "next gen edition".

    Howard ukradł kilka modów, zategował taśmą i jest next gen :D

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1714080134

    @konewko "It just works."

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1714209935

    "Wykańczam" Fallout 4 na Steam. Konkretnie dodatek Far Harbor. Odblokowane 60 klatek robi robotę. Przyjemny tytuł, tak jak od początku uważałem. Moja krótka recka na Steam jak coś: recka F4. Polecam 👍

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1714374139

    Stellar Blade. Tego Fallouta niech se wsadzą.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 81 Gaduła
    1714404678

    Skończyłem Resident Evil 4 i jak dla mnie najlepsza część po 2 😁W międzyczasie przeszedłem pierwszy dodatek do Dead Island 2 Haus i i panuje tam naprawdę pozytywny chaos,a teraz zacząłem ogrywać drugi dodatek Sola i nie mogłem się powstrzymać od Stellar Blade i siadło konkretnie🤣

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 51 Gaduła
    1714591725

    Pograłem 1 dzień w tenisa "Top Spin 2K25" na PS5 i już wymieniłem na Spider Mana 2. Nie polecam dla prawdziwych fanów tenisa, ale tylko dla zwykłych niedzielnych graczy, którzy aż tak bardzo nie przywiązują wagi do szczegółów (zmarnowany potencjał gamingowy tenisa). Najbardziej niedopracowana jest jakość graficzna postaci (producenci gry zrobili sobie żarty). Cena ok. 300 zł nowej gry nieadekwatna do jakości jej wykonania niestety. Kolejność gry w następne gierki wygląda tak: Lego Star Wars --- Helldivers II .

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry