W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 46 Gaduła
    1700039713

    U mnie na słiczku Aeterna Noctis.Robie drugie podejście do niej,bo za pierwszym razem nie mogłem się połapać 😅.To samo miałem z zakupionym pół roku temu Axiom Verge.Za pierwszym razem lipa itp,ale jak zachciało mi się metroidvani to dałem jej szansę i nie żałuję 🙂

    Jak ktoś zna jakieś mało znane metro na słiczka to dawać tytuły (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1700202505

    The Last of Us Part 1 Remake Ps5.


    4 Fajne!
  •  
    Postów: 31 Początkujący
    1700215851

    Tym razem platynuje  mafie 2 , wspaniała historia która wciągnęła mnie na maksa . Wersja wydana na ps4  posiada rażąca ilość błędów ale i tak tytuł zacny 🤣

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1700219347

    @kamil123 jedyna szansa na dwójkę to posiadanie trylogii ? Czy cyfrowo można osobno kupić?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 31 Początkujący
    1700221358

    @zapala1994 możesz kupić cyfrę osobno ale taniej ci wyjdzie kupić trylogie w pudle . 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1700587940

    Gram w grę zwaną życiem.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 138 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1700596222

    @mrx i nie jest to łatwa gra! 😉

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 91 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1700606743

    A ja ograłem life is strange 2 i zabrałem się za Evil West, może ktoś z was gra? Bo widzę opcje multiplayer ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1700633294

    @NightShadow Jak przechodzi się pierwszy raz Evil West, to pyka się fajnie, fabularnie akurat mnie zaciekawiła. Jeżeli natomiast będziesz zaciekawiony poziomem „piekielnym” no to tutaj już jest grubo:) ale dopiero przy rozdziale 10 zaczynają się schody, taka mała podpowiedź. :)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1700644818

    GOD OF WAR RAGNAROK(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry