W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553783765

    @maciej_spc Mi w Rise of the Tomb Raider do platyny brakło dosłownie dwóch "czasówek", ale potem zrobiłem sobie przerwę. Jeszcze później natomiast wymieniłem grę. Chyba czas znów ją zdobyć i dokończyć dzieła :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1553841630

    Akrualnie jestem w trakcie DEVIL MAY CRY 5,z niecierpliwością  wyczekaiwałem na ten tytuł,i się opłacało bo gra jest super,system walki jest super i czuć to dobrze na padzie. Przerywniki fajnie zmontowane i bardzo dynamiczne.Grafika też na duży +.Kiedy skończe DMC5 zabieram się za Sekiro Shadows die twice .

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1553857713

    Widzę że jestem w mniejszości, bo nadal męczę PS3. Aktualnie Skyrim Legendary Edition... od 7 miesięcy, bo mało czasu na granie... a że nie ruszam kolejnej gry póki nie skończę aktualnej to tak kilka gier leży i czeka, a ja dalej po lochach się włóczę...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553858216

    @Sowix 7 m-cy? U mnie zleciał dobry rok i jeszcze nie zcalakowałem ;) Na szczęście bliżej niż dalej - 7 aczików zostało do 100%.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1553859307

    Zrodził się pomysł platyny w mej głowie, ale powoli umiera. Jestem niedzielnym graczem, a raczej wieczornym i mam dopiero 150h...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553859531

    @Sowix To coś Ci nie pykło. Sam mam na liczniku 196h, lecz główny wątek ukończony, 2 dodatki również. Został 3-ci do skończenia.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1553859761

    To widzę że wcale nie jest tak źle, myślałem że wymaksowanie o wiele więcej zajmuje. W takim razie jest nadzieja :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553860347

    @Sowix Nie jesteś sam :) Ja też mam "trójeczkę" podpietą pod telewizor i ani myślę chować ją do szafy. W tej chwili (w przerwach od Sekiro) ogrywam na niej Soul Reaver, a potem mam w planach zabrać się za Metal Gear Solid HD Collection :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1553860484

    @sullivan_1989 a masz już MGS? Jeśli tak to chętnie się wymienię, oczywiście jak już skończysz, bo 4 część czeka na półce, a przydałoby się po kolei :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553866132

    Na tą chwilę przechodzę Crash Nsane Trilogy.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry