W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552288284

    Aktualnie Devil May Cry 5 na PS4. Jak ukończę to cisnę dalej w Far Cry 5 (PS4) aż do premiery Days Gone.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552296305

    Obecnie na tapecie Anthem. Opinie krążące o tej grze mam w 4 literach, ja się świetnie bawię. Póki co ponad 120h na liczniku.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1552303001

    Po kilku próbach wróciłem do Wiedzmina 3,chce go w końcu ograć. Później Horizon zero Dawn i Rdr2 a w międzyczasie Spyro

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552318415

    Aktualnie kończę zbierać znajdźki Riddlera w Batman Arkham Knight. Chociaż kończę to dużo powiedziane. Zostało mi jeszcze jakieś 40.

    W międzyczasie parę leveli w Crasha zrobię :)


    Ogólnie 10 dni temu urodziła mi się druga córka i czasu trochę brakuje na granie, ale od dziś urlop także może nadrobię co nieco ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1552421448

    Ja właśnie zakończyłem swoją przygodę ze Spider-Manem i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony tą grą. Może nie jest to majstersztyk pokroju Uncharted, ale jak dla mnie dobre 9/10, może dlatego, że uwielbiam filmy od Marvela. Polecam zagrać tym, co nie grali. Teraz zaczynam ogrywać COD:MW Remastered z PS+ i póki co, też nie jest najgorzej.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552426300

    Najdalej jestem w Agents Of Mythem, ogrywam też Crackdown 3 no i zaczynam Wiedźmina 3.


    Online:

    Rocket League

    Paladins

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552490013

    A ja właśnie po raz któryś z kolei przeszedłem Metro Redux :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1553224042

    @sullivan_1989 nawet nie wiedziałem , że MW jest w plusie , taki gracz ze mnie się zrobił , a jeszcze dwa lata temu potrafiłem całą noc zawalić ;) 

    Z chęcią pobiorę tego coda 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553269411

    Division 2 i FC5

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553283095

    Póki co zaczynam Kingdom Come, potem postaram się zorganizować sobie to sławne Sekiro i sam zobaczę co to za cudo.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry