W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553285865

    @Robert00 Pobieraj pobieraj, bo naprawdę warto. Multik wymiata, mimo że w porównianiu do późniejszych "kodów" na pierwszy rzut oka wygląda dość ubogo :) Ja sam zacząłem grę na Veteranie, ale dziś zabrałem się za Sekiro. Następny w kolejce czeka natomiast Horizon: Zero Dawn, którego chcę wreszcie nadrobić. Mam więc nadzieję, że Plus w kwietniu nie będzie za bogaty :P

    A tak w ogóle to siemanko :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1553298508

    @sullivan_1989   siemka :) ,  a jak to sekiro ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553336172

    @Robert00 Zapowiada się zajefajnie. Nestety pograłem tylko godzinę z tego względu, że cały dzień miałem malowanie i dopiero na wieczór mogłem przysiąść. Byłem jednak totalnie wypompowany i nie chciałem grać na siłę. Dziś nadrobię :)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553341584

    Aktualnie gram w Kingdom Hearts Final Mix na PS4. Gram na zmianę z częścią trzecią (tutaj został clean-up do Platyny).

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553419363

    @mastahluc Ja czekam na The Story So Far i dopiero potem zabiorę się za KH3. Choć jak znam życie nastąpi to gdzieś w okolicach lipca/sierpnia.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553447467

    @sullivan_1989

    Jak kupiłem  All-in-One, ale i tak zacząłem od trójki :-D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1553456295

    Batman: Arkham Knight w końcu zawitał u mnie, czas uratować miasto 8) Motyw otwartego miasta robi fajną atmosferę 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1553461763

    @maciej_spc ostatnio przerabiałem. Dla mnie bomba. Mnie wciągnęło, ale generalnie lubię Batmana, co też pewnie miało wpływ. Tylko te znajdźki Riddlera. Trochę ich duzo... Obecnie w PS Store jest przepustka sezonowa za 25 zł. Kupiłem, napocząłem, ale zobaczymy czy warto było jak tylko odłożę Spidermana ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553467235

    @mastahluc Można i tak :) Ja zabiorę się pewnie za fabułę zgodnie z chronologią, ale póki co - jak już wspominałem - mam sporo inych zaległości :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553689330

    U mnie bez zmian - Anthem od premiery (jakieś ~195h przegrane). I szok! Skyrim Special Edition zaczął działać. Kilka dni temu był jakiś patch, ale nie sprawdzałem. Aż do wczoraj, gdy była przerwa na konserwację serwerów w Anthem.Wkładam płytkę i.... nie wywala! Po ponad roku (grudzień 2017) wydali patcha, łaskawcy!

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry