W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554327143

    U mnie od kilku dni PS4 poszło w odstawkę. Teraz na przemian ładuję w Age of Empires 2 HD i Twierdza HD (obecnie za niecałe 5zł na Steam).

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1554369582

    Przez betę the Division 2, zaczałem grać w jedynkę. Nie skończyłem podstawki, mam już 30 poziom i zaczynam szukać lepszego ekwipunku. Wsiąkłem w tą grą, a leżała z dobry rok na półce... Dodam, że gram sam, a ponoć lepiej w kooperacji. Z randomami nie chce grać, więc jeśli ktoś jeszcze lubi w to pograć to zapraszam - boniek_pl. 


    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554374887

    @Boniek będę dzis grać z kumplem od 20 wieczorem, możemy spróbować w trójkę dark zony :)


    Edit: już nieważne, umknęło mi, że grasz w jedynkę, A my w dwójkę.

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 4 Nowicjusz
    1554463716

    Resident Evil 6 na ps3. 

    Kończę grę drugi raz. 

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1554509554

    Aktualnie gram w Metro 2033 redux i Metro last Light bo chcę wiedzieć o co chodzi w Metro Exodus przed zakupem.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554551086

    @Mati92 Zanim zaczniesz przygodę z Exodus warto też przeczytać Metro 2035 :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1554555548

    Hejka ? 


    O kurka, będzie tego sporo ?‍♂️ obecnie FF XV, Dishonored Definitive Edition, Cień Wojny ? hmmm wszelkie gry Lego, bo dziewczyna się wkręciła. Do tego Resident Evil 2, Metro Exodus (jeszcze nie skończyłem ?), DIRT Rally 2.0. W międzyczasie NFS 2015, ME Andormeda, FC New Dawn i Mortal X ze znajomi jeśli wpadają. Lista jest pełna, nie cierpię grać dwóch czy trzech tytułów na raz. Muszę mieć ich kilka ? dziwne podejście, ale nie czuję wtedy znużenia danymi tytułami ? oczywiście to nie wszystko, bo jest jeszcze parę tytułów, które ogrywam. No cóż, nie ma monotonii.


    Co do odczuć - nie grajcie w Cień Wojny po Cieniu Mordoru, bo to zabójstwo. Tak samo polecam Cień Wojny ogrywać na raty, bo potrafi w pewnych momentach znużyć. Jeśli jesteście fanami LOtR i Tolkiena - pozycja obowiązkowa. Co do RE2 - nie byłem przekonany. W skrócie - nie mój typ gry - ale okazało się, że to świetny tytuł i bawię się przy nim nieźle. Nigdy nie miałem styczności z RE od Capcomu, jakoś tak nie po drodze miałem ??


    Jeśli coś mi jeszcze wpadnie do głowy to się odezwę. 


    Narazicho i pozdrawiam, 

    Damian 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554574254

    @Codzienny.gracz Faktycznie, sporo tego naraz :) Dziewczyna ma rację! Sama będę polować teraz na Lego Przygoda 2 Gra Wideo, pierwsza część zaliczona jeszcze na PS3 bardzo mi się podobała. Idealna pozycja na relaks w weekend :)

    U mnie aktualnie grane na PS4 Red Dead Redemption 2. Klimat i urzekający świat westernu jest fenomenalny, jednak sam gameplay nie jest za bardzo wciągający. Po przejściu fabuły nie zostanę raczej przy tym tytule na dłużej.. Pójdzie w parze do wymiany razem Wolfenstein'em 2 i NFS Payback, które kończę w międzyczasie. Kolejnym tytułem będzie napewno Sekiro, które od 26 kwietnia będzie ogrywane przeze mnie równocześnie z Days Gone :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1556627242

    Obecnie naparzam w następujące tytuły:

    -Bloodborne. Trudna ale bardzo wciągająca gra, ogrywam każdy poziom samodzielnie ale gdy tylko dojdę do jakiegoś bossa to używam dzwoneczka i bossy robimy wspólnie z znajomym.

    - Warface. Gramy w klanie i jest dość dobrze. Obecnie z kolegami dołączyliśmy do Polskiego klanu który może się poszczycić 19 miejscem w światowym rankingu.

    - Assassin's creed origins. Męczę ten tytuł, pierwsze wrażenia z tą grą to "jaka ta gra jest świetna", "dlaczego takie średnie oceny?", no ale jestem juz w połowie i wiem czemu. Nuda! W kółko trzeba robić to samo. Fabuła jakby na szybko wymyślana. Nie wiem czy ją skończę, pewnie pójdzie na wymianę. Ehh a miałabyć platyna.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556701888

    Drugie podejście do Assassin's Creed Origins, mam nadzieję, że tym razem dam radę, bo platynka jest łatwiutka :p

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry