W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553870330

    @Sowix Niestety nic z tego nie będzie, bo mam cyfrę :) Choć przyznam, że szukam kilku takich "składaków" w pudle. Wspomnianego MGS, Tomb Raider i Splinter Cell :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553879014

    Platyna w Skyrim zajęła mi mniej niż 70 godzin, no ale dla mnie to jak spacer po parku. Teraz platynuję drugi raz, lecz właśnie na trójce. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1553938580

    @sullivan_1989 Ja bym sie jeszcze pokusił o składanke Prince of Persia, za dzieciaka przeszedłem tylko pierwszą, ale wtedy szczena opadała.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1553943539

    AC: Odyssey - potem na półkę aż spadnie trochę cena za DLC lub SP aby zrobić 100%

    Do wykończenia CoD: MW Remastered i The Witness 

    Jakby ktoś szukał kompana do multi trofeów w Uncharted 4 i The Rise of TR to dajcie znać psn: Klaciak


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554015281

    @Sowix Nawet nie wiedziałem, że PoP też wyszedł jako kolekcja :) Dzięki, trzeba będzie dodać do poszukiwanych :)

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1554021078

    Ja jak narazie gram sobie Red Dead Redemption 2 online Beta fajnie się gra ale czasami wywala błąd i trzeba od nowa uruchamiać online.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554047068

    A kolekcja księcia wyszła również na płycie? Wiem, że w store była, a na ps2 nawet posiadam Trilogy, ale na płytce nie widziałem. 

    Edit: Nieważne, już znalazłem i wiem, że jest :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1554281182

    A ja zapytam trochę z innej beczki. Czytając jakiś artykuł natknąłem się na tytuł który mnie zainteresował , a chodzi konkretnie o The Long Dark. Grał ktoś? Warte to coś?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1554288032

    Gris oraz Unravel Two - obie na swój sposób bardzo przyjemne. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1554297779

    @maciek4281

    Polecam obejrzeć odcinek Quaza o The Long Dark ;)


    A wracając do tematu aktualnie gram w Styx: Master of Shadows. Kupiony na promce w PS Store ;)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry