W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553690101

    @vaGRAnt Miałem kupić Skyrim już dwa lata temu i do tej pory tego nie ogarnąłem... 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553691951

    @vaGRAnt Wiesz, ja w samym Special Edition mam ponad 1000 godzin i nigdy mnie nie wywaliło. Może masz źle mody ułożone. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1553719962
    Obecnie gram w NIOH, kupione dawno temu ale nie ograne a trzeba wbić platynę do kolekcji, Demon Souls, Dark Soulsów i Bloodborna :)
    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 6 Nowicjusz
    1553720277

    Call of Duty Black Ops 4 oraz Apex :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1553753530

    U mnie na tapecie OXENFREE. Jakie to jest dobreeeeeee :p Polecam każdemu kto ceni i choć troszkę wczuł się w klimat seriali Stranger Things czy Dark.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553757243

    Shadow Of Tomb Raider. Gra świetna ale z racji tego, że chcę zdobyć platyne gram na najtrudniejszym poziomie przez co często mam ochotę zrobić krzywdę wszystkim twórcom tej gry. Sama gra na tym poziomie nie jest jakaś przesadnie trudna ale zapisuje się tylko w obozach. Niby nie problem ale gra czasem funduje nam bardzo długi fragment bez możliwości powrotu lub dostania się do obozu... W tym fragmencie jest dużo wspinania, skakania, pułapek i takich tam... no i tak sobie gram 20 minut np, idę korytarzem i nie zauważam linki uruchamiającej pułapkę...Ciach i od nowa... idę sobie korytarzem ale już wiem o pułapce więc ją rozbrajam...idę dalej...trzeba poskakać...ładnie idzie aż...kurwa, dlaczego nie złapała się tym czekanem...bach i od nowa... Jeżeli zdobędę platyne w tej grze i nadal wszystkie sprzęty i ludzie w moim domu będą w stanie nienaruszonym to będę z siebie bardzo dumny. Tak więc gorąco polecam najnowsze przygody Lary:)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1553770482

    @Dethelos

    Przy NioHu też już pad może latać, kilka razy już byłem na krawędzi szaleństwa ale dałem radę, dobra gra.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1553771933

    Po trochu Dragon Quest XI, A.O.T: Wings of Freedom i Red Dead Redemption 2/Red Dead Online. Z czego to głównie siedzę przy tym pierwszym, solidny Jrpg.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1553776039

    @Vlad7epes "jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili!" :D
    Idąc Twoją wypowiedzią dodałem Shadow of Tomb Raider do szukanych i będzie to mój kolejny target do zdobycia. Może nie odpalę na najtrudniejszym poziomie bo nie mam czasu na tyle aby męczyć grę ale przypomniałeś mi jak latałem w Rise of Tomb Raider w pogoni za 100% przejściem fabuły co zapewne zrobię i w tej części ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1553781371

    Powoli kończę fabułę w Red dead redemption 2 następnie lookne na online a później to pewnie zakup sekiro 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry