W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1610397152

    @Damian69 Piszesz o Ghost recon? Chciałem w to zagrać. Dlaczego takie kiepskie?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1610433809

    @malik123 powtarzalność misji powtarzalność misji i jeszcze raz to samo do znudzenia kiepska fabuła mi osobiście nie siadło. Pozdrawiam 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1610433865

    Ja pykam teraz w Dragon Ball Kakarot zostało mi tylko troszkę do platyny 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1610436740

    @Laska   nie załamuje się, dąż do celu, trzymam kciuki. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1610438738

    Kończę calakować Cyberpunka 2077.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1610446089

    Wasteland 3 !..! 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1610458495

    @Laska A poprzednia część? Wildlands?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1610460611

    Ja obecnie nadrabiam zaległości z Plusa. Skończyłem wczoraj Ratcheta, spróbowałem Vampyra, Bloodborne, ale nie ma chemii między nami ;) za to myślę, że na dłużej zagoszczę w Śródziemie: Cień Wojny. Jakoś bardziej mnie przekonał do siebie niż poprzedniczki mimo, że nie jestem jakimś mega fanem uniwersum.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1610471787

    @malik123 no też powtarzalności sporo ale klimat mi bardziej pasował baronowie narkotykowi kartele super się bawiłem i do platyny mi tylko brakowały trofea online także możesz się domyśleć że gra mi się podobała i polecił bym ją z czystym sumieniem. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1610474650

    @Laska Jedyne co najbardziej mnie demotywuje do gry w Ghost... to brak widoku z oczu bohatera. Dla mnie widok tpp jest mniej realistyczny. Jeżeli mogę już mówić o jakimkolwiek odczuciu realizmu w grze, to widok tpp daje go najmniej. Jedne co jest pocieszające, to cena obydwu części. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry