W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1611051197

    Gramy z kumplem w The Division, w międzyczasie dłubię sobie przy Motorstorm RC (ps3) oraz z drugim kumplem powoli "staramy się" robić żmudny grind w Dirt Showdown (ps3). Także to u mnie ostatnio na rozkładzie :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1611125679

    @Laska   135h mam nabite nie jest trudna ale meczaca żeby mapę wyczyścić 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1611125831

    @Damian69 wpierw skończę Spider-Mana i zasiadam do Mad Maxa :) wiem że tutaj platyna jest wymagająca ale może się uda:) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1611129564

    Ja wróciłem do Cyberpunka, nie jest już tak tragiczny jak na premierę i wreszcie się wciągnąłem

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1611131392

    @Emadera2019 mistrzu nie zrobisz platyny w Mad Maxie już. Serwery wyłączyli i nie zrobisz jednego z wyzwań które jest online. No chyba że WB jeszcze dali szanse graczom i wprowadzili jakieś aktualizacje (ale nic mi na ten temat nie wiadomo żeby tak było) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1611131778

    @Damian69 mistrzu nie pocieszyłeś mnie :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1611142717

    @Emadera2019 chyba się skusze jako wielbiciel tej serii ale poczekam na promke bo teraz przede mną Ghost Sniper i Sniper Contracts 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1611142757

    @Emadera2019 Niestety, mówię jak jest w tym przypadku. Pomimo tego że nie da się zrobić platyny naprawdę polecam ograć sobie ten tytuł. Sam spędziłem łącznie przy nim około 80h (glitch wyczyszczenia lokacji wpadł po drodze) ale na szczęście po "łatkach" które twórcy wprowadzili udało się to ogarnąć. Sam do końca nie wiem jakim cudem no ale... 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1611146923

    @Damian69 wiem ze gra jest warta pogrania dla tego sobie ją sprawiłem :)

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1611171073

    Cyberpunk na XSX.

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry