W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1607173076

    Też gram w Moralesa i stwierdzam, że ten humor jest beznadziejny. I gra jest za droga jak na swoją długość.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607178170

    A plague tale nawet fajny klimat

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 18 Początkujący
    1607254241

    Ja Tera zabrałem się za platynę breakpoit

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607255944

    @FaLxLen

    Życzę Ci naprawdę dużo cierpliwości do tej gierki, a jak jeszcze chcesz ją platynowac to miej w sobie dużo motywacji bo gierka... Hm... Jest naprawdę kiepska 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1607337415

    No i w końcu udało się odpalić DragonBall Z: Kakarot. Bardzo świetna oprawa audiowizualna. Dla sympatyka i fana serii Dragon Ball polecam w 100 %.

    3 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1607339514

    @Vastrai
    To brzmi jak jedna z recenzji jednego z użytkowników, które ostatnio dane mi było skomentować:> Świetna robota!

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1610365397
    Ogrywam sobie teraz Śródziemie Cień Mordoru- Wersje GOTY, dość długo podchodziłem do tego tytułu, z myślą że to słaba gra i nie ciekawa , ale troszeczkę sobie po grałem i jestem w szoku. Walka z orkami naprawdę kozak, czy też z armią saurona, ulepszenia miecza, łuku, sztyletu, jest fajnie zrobione, naprawdę WOW! 
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1610365510
    Ja nie dawno ukończyłem 2 części The Last of Us oraz 3 części Uncharted. Teraz aktualnie ogrywam Uncharted 4.
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1610371119

    Kupiłem ostatnio Far Cry 4 na PS4 i gram z myślą o platynie ale widzę że multi praktycznie nie żyje więc jakby ktoś chciał i miał jakąś ekipę do zrobienia trofeów multi to ja chętnie. skoczny_stryj

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1610375212

    Rdr 2. Super gra. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry