W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1602599194

    PS4: aktualnie skupiam się na Star Wars Jedi: Fallen Order. Do tego krótkie sesje w Crash Bandicoot 4.

    PSV: New Little King's Story.

    PS3: Brutal Legend i rozpoczęty Devil May Cry HD.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1606399667

    Odświeżam temat :

    The Last of us 2}Brutalna rzeczywistość polecam. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1606401051

    Horizon zero dawn (platynuje) 

    Srodziemie cień wojny (chce ukończyć i splatynowac) 

    Batman arkham knight (parę trofkow mi zostało do platynki) 

    A dalej nie wiem, dziś mad max do mnie przyszedł może się wezmę za niego po nowym roku :) 

    Wiem że to trochę archaiczne tytuły ale sytuacja finansowa tylko na takie gry pozwala. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1606402223

    PS4: Ghost of Tsushima, kilka zadań do platyny.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1606402464

    Valhalla! 🗡 czekają Avengers, Spider-Man, Mad Max :) A jeszcze zaraz Cyberpunk 🙉🙉

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1606406504

    Valhalla i Legion :)

    W wolnyn czasie kolekcja Uncharted

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 23 Początkujący
    1606412542

    aktualnie pogrywam sobie w tomb raider definitive edition , god of war oraz ghost of tsushima i czasem days gone 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1606412931

    Far Cry New Dawn.

    Dużo osób krytykuje ten sequel, ale jak dla mnie super powrót do lekko zmienionego Hope City 👍

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 22 Początkujący
    1606413010

    Jakaś 50 godzina Valhalli stuka plus zaczęte Assassin's Creed 2 z kolekcji Ezia do odświeżenia. Wcześniej było Greedfall, które polecam totalnie - gra w "starym stylu" gdzie nawet festiwal klonów i identycznych lokalizacji nie przeszkadzał we wciągającej fabule 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1606425870

    @Borsuk328 z Greedfall się zgadzam! Ja ogólnie lubię takie gry. Parę dni temu przeszedłem The Technomancer - poprzednią grę tego studia, a nie tak dawno temu też "drewnianą" grę, która mega wciąga - Elex. Jak komuś nie przeszkadzają pewne uproszczenia i prostota, ale chce zagrać w przyzwoite gry RPG a'la Gothic z wciągającą fabułą to warto sprawdzić :) 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry