Pomoc z wysyłkami OLX

Erick0674

Postów: 222 Zadomowiony
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

1615994546

Cześć jeśli nie ten dział ewentualnie temat niezgodny z regulaminem to proszę o usunięcie.

Mam pytanie odnośnie przesyłek OLX ponieważ jakiś czas temu wystawiłem obiektyw i odezwał mi się chłopak który zadeklarował się do kupna obiektywu ale przez przesyłki OLX,przystałem na to dodałem przesyłkę wypisałem wszystkie dane i zaakceptowałem jego "prośbę" kupna przez portal i jakoś po godzinie czasu otrzymałem od OLX list przewozowy tylko nurtuje mnie jedna kwestia gdzie są pieniądze bo z tego co słyszałem to one są mrożone do czasu aż nie nadam przesyłki ale nigdzie nie widzę informacji,że kupujący je przelał a jedynym "potwierdzeniem" jest list przewozowy od olx.Czy może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie to wszystko działa

  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1616149972

    Na początku olx chyba nie weryfikowało oceny i wszystkie trafiały do ocen sprzedawcy. Teraz chyba trafiają do weryfikacji te negatywne. 

    Sam mam pierwsze 3 oceny negatywne. :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1616424602

    Około godziny 14 zostało potwierdzone wyjęcie obiektywu z paczkomatu i został mi wysłany mail że przelew został zrobiony także teraz czekam tylko na pieniądze

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1616425118

    I gitara. :D 

    Do max 3 dni będziesz czekał. Ja mam zwykle tego samego dnia lub na następny dzień. ^^

    PS. Przesyłka 1zl aktualnie! :D






    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1616494151

    Pieniądze doszły jestem bardzo miło zaskoczony całym przebiegiem chociaż rzuciłem się na głęboką wodę bo zamiast sprawdzić jak to działa na rzeczy wartej 100zł to sprzedałem obiektyw za 3 tysiące :D 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1616498153

    @Erick0674 wystarczyło posłuchać doświadczonych z przesyłkami OLX i nie brać pod uwagę jednego bajkopisarza :) Cieszę się, że Ci się spodobało i wszystko skończyło się dobrze. OLX dla sprzedającego to teraz bajka, omijasz te kosmiczne prowizje z innego portalu aukcyjnego i do tego jest promocja na wysyłkę - 1zł. 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry