Cyberpunk 2077

Laska

Postów: 280 Zadomowiony
1612712606

Zamierzam się do ogrywania tego tytułu mam konsole ps4 ale grubasa może ktoś ogrywa ten ta grę na nim i może się odnieść czy wszystko śmiga jak powinno?? 

  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1612786266

    @cygan99 czyli do przeżycia? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1612818522

    Grałem na PS4 Pro,


    Wady:

    - jakiś diametralnych lagów to nie zauważyłem, może były w 2-5 miejscach.

    - długi czas wczytywania zapisu gry i nowych terenów gdy robimy szybką podróż

    - chyba z 20 razy gra mi się zawiesiła podczas grania

    - koszmarne prowadzenie pojazdów (tylko wolne auta, motory i porche dają radę)

    - minimapa za mała i w większości przegapimy zjazdy

    - złe pozycjonowanie przedmiotów, które wiszą w powietrzu (czasami)


    Neutralne (dla niektórych wady, dla niektórych zalety :) )

    - trzeba mieć kilka zapisów min 5-6 bo gra potrafi się zglitchować (1. nie zadawałem dmg bronią białą, wręcz ale za to włączyła się nieśmiertelność, 2. nie mogłem używać berserka/sandevisian, 3. Pompa krwi chyba się nadpisała na wczepy na ręce, bo gdy tylko założyłem wczep na ręce to nie mogłem użyć pompy krwi ale za to cd był co 30 sek. a nie co 90 sek.) tylko load nas może wrócić do prawidłowego stanu.

    - grałem na 3 poziomie trudności (z 4 możliwych) i szybko życie spadało

    - trzeba uważać na miny oraz elementy otoczenia które wybuchają, moja postać padała zazwyczaj przy jednym wybuchu nawet gdy miałem 1000 hp i pancerz 2000+


    Zalety:

    - klimat gry

    - historia

    - muzyka (i dodatkowo każde auto ma swoją stację chyba jest ich około 10-13 )

    - nie nudzi się i wciąga jak bagno

    - możliwość zrobienia różnorodnych stylów postaci aby przejść grę (bronie palne, bronie białe, walki uliczne, cyberataki) (ale można to na 2 kategorie zmniejszyć, cyberatak i klasyczna strzelanka)

    - bardzo dużo misji pobocznych, niby podobne ale dialogi na tyle to zmieniają, że się je wykonuje z przyjemnością

    - dubbing na bardzo wysokim poziomie


    Platyna wbita w 16-17 dni po około 130 h grania

    Jeżeli ktoś chce o coś dopytać to walić na PW, odpisze w wolnej chwili.


    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1612824267

    Ja się wypowiem jeśli chodzi o Xbox One S.


    Jeśli chcesz ogarnac tylko fabułę - Tak 

    Free ride, piękne widoki - nie ma szans. 

    Jazda autem to męczarnia, otoczenie klatkuje, asfalt dziwnie się "przewija".

    Zmiana kamery podczas prowadzenia auta w 90% przypadków wcale nie reaguje. 

    Przy dużej ilości dymu i wybuchów zauważalna pikseloza.

    Gra się znośnie, jeśli chodzi o fabule, ale trzeba częściej zapisywać, bo crashuje.

    Ekrany ładowania trwają wieczność.




    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1616268605

    Wyszedł Update 1.2, i ma pytanko czy jest już lepiej? Czy warto jeszcze poczekać aż całkiem wszystko ogarną. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1616271279

    @Masteron jeszcze nie wyszedł patch 1.2, dopiero został zapowiedziany. Kiedy wyjdzie nie wiadomo.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry