Coraz mniejsza liczba uzytkownikow na portalu.

Daniel0001

Postów: 32 Początkujący
1623004543
Witam wszystkich. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale wydaje mi sie że stronka traci użytkowników. Wiele profili przestało byc użytkowanych a nowe profile pojawiaja się i bardzo szybko przestaja się logować. Jestem tu okolo roku i kilku miesięcy i nawet ilość ogłoszeń jest mniejsza. W zbyt dobrym kierunku to nie idzie
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1623345018

    @krowek rozumiem że na androida apka też będzie? Fajnie jakby było coś takiego jak np. Na OLX że podczas kupna przez paczkomat dostajemy gotowy list przewozowy. Tylko że zaś zmieniło by to trochę i wydłużyło formę zapłaty. Nie ukrywam że jak dla mnie paczkomat jest najlepszym rozwiązaniem na daną chwilę 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    1623347863

    @Marcinek3331


    Ja np nadaje paczkomat z aplikacji inpost. Nie trzeba drukowac etykiety. Dla mnie super sprawa bo nie posiadam drukarki. Mega ułatwienie

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1623348498

    @Daniel0001 no ja też to lubię z tym, że przez ostatni rok więcej kupowałem niż wymieniałem. A zaś nie każdy korzysta z inposta, bo albo niema drukarki, albo aplikacji. Wiem ze też są różne punkty gdzie można wydrukowac ale jak ktoś ma poświęcić 5 minut to jest już ciężko. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1623362974

    Fakt faktem, ostatnimi czasy ciężko jest się tu wymienić. Winę skłaniałam ku sobie, mam dużo ogranych gier, więc i wymogi co do wymian wygórowane. Ale faktycznie zauważyłam tendencję wystawiania gier przez w kółko te same osob (które w sumie przedłużają daną gre raz po razem do wymiany). Pewnie tak jak ja nie mogą znaleźć sensownej wymiany. Nas starych użytkowników już macie jako tako urobionych. Teraz czas na nowych, potencjalnie godnych uwagi "wymieniaczy". Powodzenia!

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1623441828

    Według mnie wina leży tylko i wyłącznie w ludziach. Szybka akcja , chcę kupić Rachet and Clank Rift Apart. Na wymieńgry 2 oferty - jedna za  319 zł ( za tyle to kupie w media markt obok domu) , druga bez ceny(też zapewne cena premierowa) , na olx wysyp nowek za 250 zł.  Wybór chyba jest oczywisty gdzie kupię grę. Przykre to ale prawdziwe...


    @edit , to samo taki returnal na olx za grosze tutaj 170-300 czy Miles Morales gdzie pająk nowy w sklepie często bywa po 100zl a używka po 70-80. Tutaj widnieją ceny 90-200.

    Z innymi grami jest podobne.

    5 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1623446782

    @Kubannn5888

    To prawda! poniżej superdrogi returnal na wymieńgry

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)
    A tu na niesamowicie tani na OLX, "za grosze".



    1 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1623449461

    @hajpero ja na olyksie widzę po 140-150 i to nowe w folii dodatkowo bardzo łatwo urwać 10-20 zł. Nie wiem jak Ty ale jak mam wybierać to wolę dać 160 za nową w folii niż 170 za używkę . Chcąc nie chcąc prędzej dogadam i wynegocjuje grę na olyksie niż tu. Bo na 10 moich wiadomości o jakąś grę po tygodniu odpisze mi jedna. 

    Pisze to z bólem bo kiedyś całymi dniami siedziałem na gametrade i kilka razy dziennie biegałem na pocztę wysyłać i odbierać gry.


    Moim zdaniem głównym problemem są zbyt wygórowane ceny gier, wiadomo każdy może sobie wycenić grę na tyle ile chcę ale czasem różnica między używana a nowa grą to 20 zł... Idąc dalej , wspomniana już wcześniej słaba promocja strony przez co jest mało osób i mało niektórych gier :(

     

    5 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry