Coraz mniejsza liczba uzytkownikow na portalu.

Daniel0001

Postów: 32 Początkujący
1623004543
Witam wszystkich. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale wydaje mi sie że stronka traci użytkowników. Wiele profili przestało byc użytkowanych a nowe profile pojawiaja się i bardzo szybko przestaja się logować. Jestem tu okolo roku i kilku miesięcy i nawet ilość ogłoszeń jest mniejsza. W zbyt dobrym kierunku to nie idzie
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    1623087956

    Jeżeli chodzi o promowanie serwisu bo to moze warto sprobowac z reklama np na stronie eurogamer lub na kanale you tube TVGRY.PL 


    Wiem ze to koszta ale mysle ze gdyby zorganizowac pomoc wsród graczy aktywnych na WG i wesprzec twórców skladka chocby bo 20zl. Zaden gracz zabardzo tego nie odczuje a jezeli ma to pomoc w wypromowaniu strony to czemu nie. 


    To jest tylko luzna propozycja. 


    Co Wy gracze na to???

    2 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1623095643

    z całym szacunkiem do adminów, ale jedynym powodem, dla którego się nie wymieniam jest konieczność opłacania wymian. GT jakie było takie było, ale weryfikacja była jednorazowa.


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    1623096818

    @hajpero

    Sprzedajac na alegro placi sie prowizje duzo wieksza jak 1.5zl za wymien z calym szacunkiem ale za darmo dawno umarlo. 

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1623146930

    @Daniel0001

    a czy wspomniałem o allegro? Jest mnóstwo miejsc które robią to niemal tak samo dobrze, a do tego bezpłatnie. Choćby OLX/Allegrolokalnie. Od około 2 lat wszystko udaje mi się obrócić właśnie tam.
    Dodatkowo - odkąd pojawiły się przesyłki OLX to najpierw sprawdzam tam, a potem dopiero w innych serwisach.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    1623150733

    @hajpero

    Podałem przykład. OLX owszem gre wystawisz za darmo zgadza sie ale nie wszystko zarabiaja na czyms innym. Na samochodach na promowaniu itd. Nie pisze tego po to by zrobic tu burze tylko po to ta stronka miala sens. Mozna gry wymieniac w wielu miejscach w sklepach itd ale kazdy wie jak to wyglada. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1623151225

    @hajpero dokładnie też tak robię. Czasem szukam jakiejś interesującej mnie gry najpierw tutaj i później gdzie indziej, ale jak widzę ceny niektórych gier tutaj to aż serce mnie boli, a na OLX to i można podjechać sobie po coś ☺

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1623158848

    @Daniel0001

    Owszem, każdy wie jak to wygląda i nie sadze, ze mamy to samo na myśli. Wymieniałem na wielu serwisach, platformach, wysyłkowo i nie, i nigdy się nie naciąłem. WG nie jest najlepszą platformą tego typu - być może jest najbardziej funckjonalna w tym momencie - tego jej nie odmówię. Jednak jedyne co mnie powstrzymuje przed jakimikolwiek wymianami to głównie to, że muszę za nią zapłacić. Rozumiem, że twórcy muszą i chcą zarabiać, na tym to polega. Jednak osobiście znajduję takie miejsca, gdzie do biznesu dopłacać nie muszę. NAWET jeśli to ma kosztować kilka złotych, to wolę opędzlować kebsa lub kupić trunek.

    To jest moim zdaniem główny powód odpływu uzytkownikow. Jedna-dwie wymianki darmo na miesiac a domyslam sie ze nieco by sie rozkrecilo. Mi na pewno by starczyło, abym czasem coś podmienił za friko.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1623171926

    A ja napisze tak:

    powinny być dwie opcje:


    1 - płatna

    2- mozliwość zbierania punktów i wymiana na darmowe wymiany :), a punkty mozna by zbierać za wiele rzeczy, wtedy tez portal szybciej by sie tworzył i rozrastał :), i nie chodzi tylko o pozyskiwanie uzytkowników które powinno być nawięcej punktowane :)

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1623175774

    @smOOkWWL 2) nie jest głupie, np. za pisanie na forum (za wyjątkiem bezsensownego spamu).

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1623188444

    Nie ma opcji, że wina tego, że więcej jest gier cyfrowych czy innych opcji niż fizyczne wydanie, bo na OLX wszystko idzie od ręki i nawet jak cena jest za wysoka to ktoś zwróci uwagę i schodzą rzeczy od ręki. Tutaj fifę jak wystawiłem to leżała tydzień i zainteresowania zero. Tam poszła drugiego dnia.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry