W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1556743919

    @dawid2601 Jeżeli chodzi o AC Origins to łatwiutka XD.


    A na chwile obecną teraz ogrywam sobie Uncharted Kolekcje Nathana Drake'a fajny tytuł i nieźle wciąga.

    Pomyślałem sobie a drugi raz przejde po czterech latach przerwy i może sobie tak platynke wbić ;).

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1556744976

    MK11 oraz Sniper 4 Elite gdzie obowiązkowo w fabule wybijam całą mapę co do jednego przeciwnika, żaden się nie ukryje 8) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1556816170

    @Mati92

    Mam już platyny w 1 i 2 ale pokonanie ostatniego bossa w trójce to jakieś nieporozumienie, musisz nauczyć się na pamięć kombinacji przycisków odpowiednio do zachowań przeciwnika ponieważ nie są wyświetlane na ekranie.

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1556819525

    @kryjab20 mi tylko co został to 9 trofików ogólnie w Uncharted 1,2,3 ( te na czas co trzba odpowiednie rozdziały ukończyć i wpadną trzy platynki)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1556823294

    @Mati92

    No to już najgorsze masz za sobą 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1556823426

    Na PS4 w PESa i platynuję Uncharted 2

    Na PC Stardew Valley, Dragon Age Inkwizycja (po raz 5.) i wkrótce szykuje się Wiedźmin 3 (po raz 4.)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1556825905

    Wiesiu z edycja się turla jedynie tak to mogę nazwać bo czasu brak.... Ku%&! %(@

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1556827500

    Metro , ale jakoś mnie nie wciąga ta gra , pewnie dlatego że z braku czasu gram na łatwym poziomie 

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1556838100

    @kryjab20 Jutro będe miał napewno za soba ten tytuł, tylko teraz kolejny problem.

    Jaki to znowu tytuł ograć?;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1556871461

    @Mati92

    W last of us masz platyne? Jak nie to polecam w tym zrobić. Przejście gry na wysokim poziomie to czysta przyjemność, można się naprawdę wczuć w klimat gry. Jedyne co dla mnie było uciążliwe to wszystkie opcjonalne rozmowy za jednym przejściem, nie wolno ci żadnej pominąć bo trofik nie wpadnie. Poza tym wszystko miodzio. 

    PS.  Ile masz już platyn ogólnie? 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry