Ulubione/najlepsze gry

konewko Elite Vip

Postów: 753 Pułkownik
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552289090

Hej!


Na pewno każdy z nas ma swoje TOP 5 ulubionych czy najlepszych gier, które uważają za wzory do naśladowania. W tym wątku możecie pochwalić się swoimi topkami i pokrótce uzasadnić swój, by inni gracze mogli poznać gierki z innej, być może nieznanej im strony.


W moim przypadku bardzo ciężko posegregować pięć gier od pozycji 5 do 1, dlatego też są one umieszczone losowo, bez znaczenia na swoje miejsce. 


1. NieR: Automata - za ścieżkę muzyczną, dialogi, fabułę,
2. Persona 5 - za ścieżkę muzyczną, fabułę i charakterystyczną kreskę,

3. Ni No Kuni 2 - za kreację świata, animacje, system walki,
4. Command and Conquer Tiberium Wars - wielki sentyment mam do tej gry jak i całej serii, polecam fanom strategii CnC i  nie tylko,

5. Fallout New Vegas - w końcu to Obsidian, który w 9 miesięcy zawstydził Bethesdę :) za fabułę, postaci i najlepsze DLC, którym jest Honest Hearts.


Wcisnąłbym jeszcze Horizon Zero Dawn ze względu na zróżnicowaną, wielką mapę, szczegółowe modele dino-robotów i nawet nienaganny system walki, ale skoro ma być 5 gier.... ;)


A jak tam u Was? Pochwalcie się!

  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1562948546

    @kryjab20 do tego havy rain 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1562952033

    @KordeK11

    Heavy Rain akurat nie zapadł mi w pamięci tak jak Fahrenheit. Bardziej już Still Life z przygodówek ostatnio mi się przypomiał i śmiało bym tą grę do tej listy dodał. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1562962400

    Hej!

    Ja myślę tak:


    - seria Mortal Kombat, od Amigowych MK/MK2 po dzisiejsze MK11; miałem przerwę "w środku" (MK5-MK8), ale obecne MK to mistrzostwo

    - Heavy Rain / Detroit: BH / Beyond - za klimat i fabułę przedstawioną w grach; niewiele gier wywarło na mnie takie emocje, jak HR

    - Another World - Amiga - absolutny nr 1 w mojej liście wszechczasów. Tyle fabuły na 2 dyskach, no i ta grafika...

    - seria Tekken- miałem styczność od części drugiej do obecnej siódemki

    - seria Street Fighter - szczerze, to od super 2 na Amidze, po obecne - moim zdaniem - dużo słabsze części, ale i tak łykam

    - TOKI - moja pierwsza gra EVER, dostałem do Amigi razem z grą FORTUNA


    I mój Top of the Top - seria Shadow of the Beast na Amidze. Jednak "rimejk" na ps3 to dużo nie to.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 86 Gaduła
    1563002341

    Moja 5:

    1.The last of us

    2.Days gone

    3.Horizon zero dawn

    4.God of war 2018

    5.Uncharted 4


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563031851

    Gier jest tak wiele że moge zrobić klasyfikacje na konsole i na pc top 5 :

    A Więc zaczynamy top 5 na ps4  to:

    1 God of war

    2 Last of us

    3 Uncharted 4

    4 Days Gone

    5 Spider Man

    Xbox one:

    1 Forza Horizon seria

    2 Gear of war seria

    3 Quantum Break

    4 Sunset Overdrive

    5 Ryse son of rome

    Pc

    1 Euro truck simulator 2

    2 Omsi 2

    3 Red alert  seria

    4 Settlers seria

    5 Diablo seria

    Ps3

    1 God of war seria

    2 Uncharted seria

    3 Metal gear solid seria

    4 Killzone seria

    5 Haveny Sword 

    xbox 360

    1 Forza horizon seria

    2 Fable seria

    3 Gear of war seria

    4 Wiedzmin 2

    5 Alan Wake

     Kolejność gier przypadkowa , jest wiele fajnych i ciekawych tytułów więc można wymieniać to tylko zestawienie exów z tych konsol :)



    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry