Sens istnienia tej strony...

milka_90

Postów: 215 Bywalec
1605454026

Witam,


Mija ponad półtorej roku jak ta strona "stoi"... 
Niby ludzi trochę jest, ale kupić tutaj coś od innego usera graniczy z cudem.

Od kilku dni nikt nie chce sprzedać Ghost of Tsushima, które jest dość sporo ofert na stronie i to nie na zasadzie, że daje 100 pln, a ktoś odrzuca ofertę.

Ludzie odpisują, że nawet nie są zainteresowani sprzedażą tylko wymianą... tak jakby nie można było wymienić gry na pieniądze (;D) albo robi komuś różnice sprzedać grę i kupić to czego się potrzebuje. Lepiej czekać na ofertę wymiany, która nie nadchodzi, bo te gry wiszą od tygodni na giełdzie. 


Generalnie komuś nawet nie chce się tutaj zakładać konta jak kogoś wołam z fb czy olx :/

A z tym zakupem Cuszimy to sie poirytowałem, bo jest trochę egzemplarzy tutaj, a czwarty dzień widzę, że chamom nawet odpisać się nie chce cokolwiek na zapytanie, bo są zalogowani albo nie dawno byli. Jeszcze inna kwestia odpisywania burackiego "nie" bez "cześć" jak człowiek pisze normalnie i nie składa prymitywnych ofert oraz zachowuje się kulturę osobistą. 

Takie moje konkluzje luźne vel marudzenie... bez obrazy oczywiście :)

  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1605604432

    Ja jeszcze dodam, że nie bardzo przeszkadza mi, że muszę poczekać kilka czy kilkanaście dni na wymianę jakichś gier, bo w międzyczasie ogrywam sobie coś innego. Wydaje mi się, że chyba sporo osób ma taką sytuację, że nie ma aktualnie tylko jednej gry "na stanie" i musi czekać na transakcję, żeby zagrać w coś nowego, tylko po prostu ma kilka gier do sprawdzenia i wymienia/sprzedaje te, które przeszedł albo których już nie chce. 


    Więc według mnie ten powiedzmy tydzień czy nawet dwa czekania na wymianę to nie jest wielki problem. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry